EKO JAZDA

 

 

 

ECO DRIVING

Eco driving to technika prowadzenia samochodu, której celem jest uzyskanie jak najniższego zużycia paliwa bez obniżenia średniej prędkości jazdy. Pozytywnymi efektami dodatkowi są redukcja ryzyka wypadku, obniżenie emisji spalin oraz zwiększenie trwałości niektórych podzespołów samochodu.

Szkolenie ukierunkowane jest na poprawę płynności jazdy z wykorzystaniem technik redukujących zużycie paliwa. Uczestnicy szkolenia jeżdżą własnymi samochodami w warunkach miejskich wspólnie z instruktorem. Zadaniem instruktora jest zdiagnozowanie deficytów kierowcy i bieżące udzielanie wskazówek mających na celu zastosowanie w praktyce technik eko jazdy. Dla uzyskanie większej efektywności szkolenia montujemy urządzenia telemetryczne weryfikujące styl jazdy kierowcy przez okres 14 dni po szkoleniu praktycznym.

 

Nasz zespół tworzą doświadczeni i licencjonowani instruktorzy techniki jazdy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie eco drivingu.Od 15 lat jesteśmy zaangażowani we wdrażanie i realizację nowoczesnych narzędzi i programów poprawiających u kierowców technikę jazdy samochodem.

Dla właścicieli biznesu pomagamy w wygenerowaniu oszczędności wynikających z posiadania parku samochodowego poprzez zmiany zachowań i stylu jazdy ich pracowników przekładających się w redukcję zużycia paliwa.

Nasze działania przekładają się na zaangażowanie użytkowników samochodów w inny sposób jazdy, który powoduje zmianę stylu jazdy co przekłada się na zmniejszenie spalania. Podczas szkolenia pracownicy czują się docenieni opieką pracodawcy w zwiększenie bezpieczeństwa w pracy.

Wyniki naszych działań na podstawie realnych odczytów przed i po szkoleniu