Kursy na prawo jazdy

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do nauki jazdy i sprawnego zdania egzaminu:

smile Parkujemy przodem, tyłem, bokiem
smile Jeździmy po ekspresowych i autostradach
smile Zmieniamy samochody w czasie kursu
smile Uczymy działania ABS, ASR, ESP, SRS
smile Ruszamy pod górkę z uśmiechem i bez stresu
smile Forsujemy szlabany z biletami w parkingach podziemnych
smile Wyprzedzamy
Dzięki naszym doświadczonym instruktorom realizującym swoje pasje możesz mieć pewność, że wykonamy naszą pracę i zrobimy to tak, jak trzeba. Dokładamy wszelkich starań abyś jeździł świadomie i bezpiecznie.
Zależy nam na wysokiej jakości przekazywanej wiedzy. Możliwe są teoretyczne zajęcia e-learning. O szczegóły zapytaj w biurze.

Dla klientów biznesowych

Nasz zespół tworzą doświadczeni i licencjonowani instruktorzy techniki jazdy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie eco drivingu. Od ponad 15 lat jesteśmy zaangażowani w realizację programów podnoszących u kierowców świadomość o istniejących zagrożeniach na drodze oraz poprawiających technikę jazdy samochodem.
Dla właścicieli biznesu pomagamy w wygenerowaniu oszczędności wynikających z posiadania parku samochodowego poprzez zmiany zachowań i stylu jazdy ich pracowników przekładających się w np. redukcję ryzyka oraz zużycia paliwa.

Dla kierowców

Dla kierowców oferujemy szkolenia z zakresu:

• eko-jazdy, zmniejszenie zużycia paliwa oraz kosztów ekspolatacj
  • przypomnienie i ponowne wdrożenie do jazdy w ruchu drogowym
  • nauka sprawnego parkowania przodem i tyłem
  • kurs opanowania poślizgu w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy
  • kurs jazdy sportowej na Tor Modlin, Tor Słomczyn

Nasza kadra

Jesteśmy solidnymi profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Słuchamy naszych klientów i współpracujemy z nimi, aby nauczyć jeździć sprawnie i bezpiecznie. Nasze szkolenia na prawo jazdy wspomagane są  za pomocą innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań.

Grzegorz Piekut
Ekspert w zakresie zasad ruchu drogowego. Spokojny, opanowany i wyrozumiały dla swoich kursantów dzięki czemu ma zawsze dużo kursantów. Bogate doświadczenie wraz z doskonałym poczuciem humoru stawiają go wśród ulubionych instruktorów naszych uczniów. Doskonały znawca przepisów w przyjazny sposób wyjaśnia tajniki jazdy samochodem. Jest także chodzącą encyklopedią, na temat historii Warszawskich ulic. Instruktor od 1995 roku – perfekcjonista w działaniu.

Tomasz Smajdor
Spokój, powaga, a przy tym poczucie humoru stawia go wśród bardzo lubianych instruktorów. Z powołania nauczyciel, z pasji instruktor nauki jazdy. Doskonale potrafi dopasować plan jazd do potrzeb i możliwości kursanta. Zna sposoby jak trudne staje się łatwe, a stres na drodze zamienia na przyjemność z jazdy.

Maciej Janczak
Instruktor nauki jazdy od 2003 roku. Instruktor doskonalenia techniki jazdy. Jako przedstawiciel Automobilklubu Królewskiego uczestnik i zwycięzca wielu rajdów samochodowych. Pogodny, cierpliwy i wyrozumiały potrafi zrozumieć problemy kursantów. Naucza bez stresu i bardzo skutecznie. Posiada uprawnienia instruktora doskonalenia techniki jazdy z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia tego typu z jazdy samochodem w zakresie jazd ekonomicznych oraz sportowo-rajdowych. Znakomity wykładowca i trener jazdy samochodem. posiada również uprawnienia do szkolenia motocyklistów. Interesuje się sportem motorowym, muzyką oraz rozwojem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Bogumiła Janczak

Kierownik biura. Odpowiedzialna za kontakt z uczestnikami szkoleń. Otacza opieką wszystkich przed szkoleniem, w trakcie jak i po zdanych egzaminach.

Olga Figura

Koordynator obsługi biura. Pomocna przy doborze odpowiedniego kusu/szkolenia, nadzoruje wewnętrzne egzaminy teoretyczne.

Historia

Legionowska Alademia Jazdy Kierowców powstała w maju 1996 roku. Od początku istnienia za cel przyjęto prowadzenie szkoleń zwracając największą uwagę na jakość szkolenia. Szybko okazało się, że pod tym względem ośrodek Auto Plus wygrywa z innymi szkołami nauki jazdy. Zaangażowanie i pasja nauki jazdy naszych instruktorów przekłada się na efekty ich pracy.

W 2006 roku wprowadzono szkolenia z nauki jazdy motocyklem. Najwyższa jakość, jaką kultywujemy pozwala na ciągłe szkolenie na najwyższym poziomie. Nasi wychowankowie posiadają umiejętność prowadzenia samochodu i motocykla.

Od 2013 do 2017 roku byliśmy członkiem Akademii Auto Świat. Akademia Auto Świat była pierwszą w Polsce siecią nowoczesnych szkół jazdy. Wszystkie ośrodki działały wg tej samej autorskiej metody nauki, a jej skuteczne zasady stosyjemy do dziś. Statystyki zdawalności potwierdzają wysoką jakość szkolenia.

Październik 2015 witamy otwarciem nowego biura w Legionowie przy ul. Norwida 2C.

Sierpień 2017 roku tworzymy nową markę „LAJK” i otwieramy Legionowską Akademię Jazdy Kierowców.

Listopad 2019, rozpoczęliśmy współpracę z ŻAK, Szkoły Policealne, gdzie posiadamy doskonale wyposażoną salę wykładową.

Marzec 2020, wprowadziliśmy własny samochód na egzaminy państwowe na prawo jazdy. Fiat 500 otrzymał pozytywną opinię WORD i może być wykorzystany do egzaminowania.

Styczeń 2021, otwarcie nowego biura przy ul. Jagiellońskiej 8 w Legionowie. Bardziej dostępna lokalizacja oraz więcej przestrzeni dla naszych odwiedzających.

Czerwiec 2021, odejście założyciela i prekursora „LAJK” Waldemara Janczaka.  Spokój jego duszy.

Czerwiec 2022, do naszego zespołu dołącza instruktor Tomasz.