KURS 500+

Kurs 500 + to możliwość uczenia się i zdawania egzaminu państwowego na tym samym samochodzie. Jest to Fiat 500 przystosowany do egzaminowania z aprobatą WORD. Kurs z minimalną ilością 30 godzin praktycznych. Przeznaczony dla osób chcących zdawać egzamin państwowy na tym samym samochodzie, na którym było szkolenie. Samochód jest podstawiany przez LAJK do wskazanego WORD, gdzie odbywa się egzamin.

Dla naszych kursantów na prawo jazdy

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do nauki jazdy i sprawnego zdania egzaminu. Dzięki naszym doświadczonym instruktorom realizującym swoje pasje możesz mieć pewność, że wykonamy naszą pracę i zrobimy to tak, jak trzeba. Dokładamy wszelkich starań abyś jeździł świadomie i bezpiecznie.
Zależy nam na wysokiej jakości przekazywanej wiedzy.

Możliwe są teoretyczne zajęcia indywidualne. O szczegóły zapytaj w biurze.

Dla klientów biznesowych

Nasz zespół tworzą doświadczeni i licencjonowani instruktorzy techniki jazdy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie eco drivingu. Od 15 lat jesteśmy zaangażowani w realizację programów podnoszących u kierowców świadomość o istniejących zagrożeniach na drodze oraz poprawiających technikę jazdy samochodem.
Dla właścicieli biznesu pomagamy w wygenerowaniu oszczędności wynikających z posiadania parku samochodowego poprzez zmiany zachowań i stylu jazdy ich pracowników przekładających się w np. redukcję ryzyka oraz zużycia paliwa.

Dla kierowców

Dla kierowców oferujemy szkolenia z zakresu eko-jazdy oraz umiejętności opanowania poślizgu.
Prowadzimy również zajęcia przypominające dla osób z prawem jazdy.

Nasza kadra

Jesteśmy solidnymi profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Słuchamy naszych klientów i współpracujemy z nimi, aby nauczyć jeździć sprawnie i bezpiecznie. Nasze szkolenia na prawo jazdy wspomagane są  za pomocą innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań.

Grzegorz Piekut

Ekspert w zakresie zasad ruchu drogowego. Spokojny, opanowany i wyrozumiały dla swoich kursantów dzięki czemu ma zawsze dużo wychowanków. Bogate doświadczenie wraz z doskonałym poczuciem humoru stawiają go wśród ulubionych instruktorów naszych uczniów. Doskonały znawca przepisów w przyjazny sposób wyjaśnia tajniki jazdy samochodem. Jest także chodzącą encyklopedią, na temat historii Warszawskich ulic. Instruktor od 1995 roku – perfekcjonista w działaniu.

Grzegorz Jankowski

Zrównoważony, spokojny, wspaniały metodyk. Zgodnie z danymi z WORD posiada ponad przeciętną zdawalność egzaminów. Potrafi przekazać wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Doskonały wykładowca i instruktor w jednej osobie.

Waldemar Janczak

Instruktor i wykładowca od 1988r. Bogate doświadczenie zawodowe zdobył dzięki zaangażowaniu i doskonałemu rozumieniu nauczania. Spokój i opanowanie to jego atuty, które stawiają go w gronie najlepszych w branży. Jest jednym z bardziej znanych instruktorów w okolicy Legionowa. Wyszkolił już mnóstwo kierowców więc czas i na Ciebie.

Maciej Janczak

Instruktor nauki jazdy od 2003 roku. Instruktor doskonalenia techniki jazdy. Jako przedstawiciel Automobilklubu Królewskiego uczestnik i zwycięzca wielu rajdów samochodowych. Pogodny, cierpliwy i wyrozumiały potrafi zrozumieć problemy kursantów. Naucza bez stresu i bardzo skutecznie. Posiada uprawnienia instruktora doskonalenia techniki jazdy z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia tego typu z jazdy samochodem w zakresie jazd ekonomicznych oraz sportowo-rajdowych. Znakomity wykładowca i trener jazdy samochodem. posiada również uprawnienia do szkolenia motocyklistów. Interesuje się sportem motorowym, muzyką oraz rozwojem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Bogumiła Janczak

Kierownik biura. Odpowiedzialna za kontakt z uczestnikami szkoleń. Otacza opieką wszystkich przed szkoleniem, w trakcie jak i po zdanych egzaminach.

Historia

Sierpień 2017 roku tworzymy nową markę „LAJK” i otwieramy Legionowską Akademię Jazdy Kierowców.

Ponadto zapewniamy:
– jazdy dokształcające oraz szkolenie dodatkowe z teorii i praktyki,
– badania lekarskie na miejscu
– opłaty w nieoprocentowanych ratach
– bezpłatne materiały dydaktyczne, egzaminy wewnętrzne
oraz korzystanie z placu manewrowego
– szkolenie osób z prawem jazdy na samochodzie klienta

Kontynuujemy szkolenia dla firm i klientów biznesowych w zakresie eko-jazdy oraz zwiększenia bezpieczeństwa pracowników.

Szkoła kierowców Auto Plus powstała w maju 1996 roku. Od początku istnienia za cel przyjęto prowadzenie szkoleń
zwracając uwagę na jakość. Szybko okazało się, że pod tym względem ośrodek Auto Plus wygrywa z innymi szkołami nauki jazdy. Zaangażowanie i pasja nauki jazdy naszych instruktorów przekłada się na efekty ich pracy.

W 2006 roku wprowadzono szkolenia z nauki jazdy motocyklem.Najwyższa jakość, jaką kultywujemy pozwala na ciągłe szkolenie na najwyższym poziomie. Nasi wychowankowie posiadają umiejętność prowadzenia samochodu i motocykla.

Od 2013 do 2017 roku byliśmy członkiem Akademii Auto Świat. Akademia Auto Świat jest pierwszą w Polsce siecią nowoczesnych szkół jazdy. Wszystkie ośrodki działają wg tej samej autorskiej metody nauki. Statystyki potwierdzają wysoką jakość szkolenia.

Październik 2015 witamy otwarciem nowego biura w centrum Legionowa przy ul. Norwida 2C.

Listopad 2019, rozpoczęliśmy współpracę z ŻAK, Szkoły Policealne.

Marzec 2020, wprowadziliśmy własny samochód na egzaminy państwowe na prawo jazdy. Fiat 500 otrzymał pozytywną opinię WORD i może być wykorzystany do egzaminowania.