Grzegorz Piekut… Anioł nie człowiek

Grzegorz Piekut… Anioł nie człowiek 🙂
Pełen profesjonalizm. Cierpliwy, wyrozumiały z poczuciem humoru. Wierzył we mnie do końca, egzamin zdany za pierwszym razem 🙂

2018-11-10

Magda

Pan Grzegorz Piekut wspaniały człowiek,instruktor

Pan Grzegorz Piekut wspaniały człowiek,instruktor który całym sercem przekazuje i uczy. Jestem b.wdzięczna za spotkanie jakie dane mi było z P.Grzegorzem.
Jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.
Polecam p.Grzegorza wszystkim ,którzy chcą nauczyć się dobrze prowadzić samochód.
Grażyna Broma.

2018-11-06

Grazyna

Po prostu czysty profesjonalizm, doświadczenie

Po prostu czysty profesjonalizm, doświadczenie i chęć do działania. Oprócz przygotowania do zdania egzaminu jest się również przygotowanym do normalnej jazdy, co jest wielkim plusem. Ja akurat miałem przyjemność jeździć z Panem Maćkiem, którego serdecznie pozdrawiam, ale w takiej szkółce złych instruktorów raczej nie ma.

Bardzo polecam 😀

2018-10-28

Szymon

Świetne przygotowanie do obu egzaminów

Świetne przygotowanie do obu egzaminów w bezstresowych warunkach. Teoria przeprowadzona w ciekawy i interesujący sposób. Jazda z panem Grzegorzem Piekutem sprawiła, że cały kurs był czystą przyjemnością. Jestem zadowolony z wyboru szkoły.

2018-10-19

Michał

Witam, moim zdaniem to super szkoła

Witam,moim zdaniem to super szkola jazdy!!!!duzo tlumacza i ucza jazdy ktora przydaje sie nie tylko do egzaminu,gdybym miala jeszcze raz podjac decyzje ktora szkole wybrac bez zastanowienia jeszcze raz wybralabym LAJK,i atmosfera jest naprawde ok,polecam i pozdrawiam p.Waldemara i Macka,do pozdrowien podpisuje sie tez Ania

2018-09-12

Kamila

Mogę polecić lajk’a

Mogę polecić lajk’a jako bardzo dobrą szkołę. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Cała odlewnicza zwiedzona podczas kursu, nie było zaskoczenia na egzaminie

2018-09-13

Adrian

Po prostu najlepsza!

Po prostu najlepsza! Każdemu kto zastanawia się nad wyborem miejsca do nauki jazdy nie może lepiej trafić. Świetni instruktorzy, tak lubiłem swoje jazdy doszkalające, że aż trochę przykro zdać 🙂
Pozdrowienia dla Pana Waldka i Maćka.

2018-07-27

Karol

Witam, jestem zachwycony kursem

Witam, jestem zachwycony kursem uczą naprawdę super bez stresu i nerwów same konkrety i praktyka życiowa:) testy identyczne jak na egzaminie (zdane za pierwszym razem) A praktyka za drugim:) nie mam żadnych zastrzeżeń instruktora polecam Pana Grzegorza Piekuta nie będziecie zawiedzeni:-) dzięki Lajk pozdrawiam ps mam hasło reklamowe : Lajk- i like it:-)

2018-07-23

Paweł

Bardzo polecam! Teoria była prowadzona…

Bardzo polecam! Teoria była prowadzona w bardzo ciekawy i interesujący sposób, tak samo jak jazdy. Mimo dużej przerwy od zakończenia jazd do egzaminu udało mi się zdać oba (teorie oraz praktykę) za pierwszym razem. Szkoła nie tylko uczy zdawać egzamin, ale uczy również wielu praktycznych rzeczy, które bardzo się przydają początkującym kierowcom. Jestem zadowolony z wyboru szkoły jazdy Lajk

2018-07-17

Jan

Dziękuję bardzo instruktorowi Waldkowi

Dziękuję bardzo instruktorowi Waldkowi za doskonałe przygotowanie mnie do egzaminu, cierpliwość, spokój i poczucie humoru, oraz miłą atmosferę podczas nauki jazdy.
Nauka i doskonalenie techniki jazdy pod okiem tego instruktora to czysta przyjemność. Jak najbardziej polecam szkołę jazdy LAJK.

2018-07-20

Paula

Bardzo dobra szkoła jazdy. Polecam!

Bardzo dobra szkoła jazdy. Po 33h kursu zdałam za pierwszym razem. Mogę z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę nawet tym co w siebie nie wierzą. Instruktorzy bardzo sympatyczni, są po prostu BOSCY. Podziękowania dla Pani Bigusi, Pana Waldka i Pana Grzegorza oraz dla całej ekipy.

2018-07-11

Sylwia

Myślę, że mój dzisiejszy pozytywny

Myślę, że mój dzisiejszy wynik egzaminu-POZYTYWNY będzie najlepszą rekomendacją. Dzięki wspaniałemu panu Waldkowi zdałam za pierwszym razem po 32h jazd. Polecam LAJK wszystkim, który chcą uczyć się w miłej atmosferze, bez stresu i szybko. DZIĘKUJĘ <3 z całego serca.

2018-06-21

Wiktoria

Witam! Jeżeli ktoś ma zamiar…

Witam!
Jeżeli ktoś ma zamiar zapisać się na kurs prawa jazdy i nie wie którą szkołę wybrać, to szczerze polecam : LAJK to jedyna szkoła która posiada tak fachową kadrę. Instruktorzy super mili z poczuciem humoru, cierpliwie tłumaczą, podpowiadają, uczą i wspierają.
Waldek dzięki Tobie zdałam egzamin jestem Ci bardzo wdzięczna!!!!
Gorąco polecam😁😁😁

2018-06-16

Kasia

Szczerze polecam!!!

Szczerze polecam! Część teoretyczna bardzo dobrze przeprowadzona, kontakt z biurem bezproblemowy, nauka praktyczna z Panem Grzegorzem Piekutem na najwyższym poziomie, nauka podstaw jazdy, a następnie ich szlifowanie to bardzo przyjemna rzecz przy doświadczonym Instruktorze. Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas, zdobytą wiedzę i bardzo dużą motywację, obydwa egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem, jeszcze raz dziękuję i polecam!
Kacper

2018-06-09

Kacper

Szkołę mogę polecić z czystym sumieniem

Szkołę mogę polecić z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm a przy tym świetna atmosfera. W Lajku nauczyłem się przede wszystkim nie tylko jak zdać egzamin ale jak być świetnym kierowcą w mojej całej przygodzie za kierownicą. Gorąco polecam Pana Grzegorza Piekuta który jest bardzo motywującym i wspierającym instruktorem. Jeszcze raz dziękuje za wszystko i pozdrawiam.

2018-06-01

Robert

Super, super, po prostu super!

Super, super, po prostu super! Najlepsi z najlepszych. Dziękuję bardzo Panu Waldkowi ( Bardziej Boskiemu) i Panu Grzegorzowi Piekutowi (Boskiemu).Za wspaniałe przygotowanie, cierpliwość i dużą dawke poczucia humoru. Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem. Jesteście wspaniali dziękuję!

Agnieszka

2018-05-23

Agnieszka

Gorąco polecam szkołę lajk ,

Gorąco polecam szkołę lajk , w której miałam jazdy doszkalające . Dzięki zaangażowaniu i cierpliwości p. Waldka zdałam egzamin państwowy . Polecam serdecznie wszystkim!!!

2018-05-07

Sylwia

Szkołę jazdy oceniam na 5

Szkołę jazdy oceniam na 5, pełen profesjonalizm, jazda z Panem Grzegorzem Piekut i Panem Waldkiem bezstresowa, miła atmosfera , doceniam punktualność oraz cierpliwość. Egzamin zdany bez problemów

2018-04-06

Halina

W Akademii Lajk brałam godziny

W Akademii Lajk brałam godziny doszkalające i ku mojemu szczęściu trafiłam do pana Waldka “najlepszy szlifierz w Legionowie” ;-]zapewne będzie wiedział o co chodzi…wspaniały człowiek instruktor o wielkim sercu poczuciu humoru!Każda
godzina nauki to prawdziwa przyjemność.Atmosfera i pełen profesjonalizm sprawiła że wreszcie jadę ….we właściwą stronę;-]]a w tle słychać …hej mała nie szalej.Dziękuje Waldi;-] Monia

2018-03-28

Monika

Serdecznie POLECAM !

Serdecznie POLECAM !

W nauce jazdy LAJK korzystałam z opcji doszkalania. Wcześniejsze podejścia do egzaminu praktycznego kończyły się kilkakrotnie wynikiem negatywnym. Powoli zaczęłam tracić nadzieję, że kiedyś uda mi się zdobyć ten jakże upragniony dokument. Jednak wystarczyło kilka godzin wyjeżdżonych pod czujnym okiem Pana Waldka i po kilku dniach stałam się szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy.
Punktualność, zaangażowanie, spokój oraz pełen profesjonalizm, to cechy które idealnie określają profesjonalnego instruktora jakim jest Pan Waldek.
Polecam !

2018-03-16

Joanna

Wspaniała szkoła, wspaniali instruktorzy. Egzamin

Wspaniała szkoła, wspaniali instruktorzy. Egzamin zdany bez problemu. Pan Grzegorz Piekut oraz Pan Grzegorz Jankowski to niezaprzeczalnie najlepsi nauczyciele z jakimi kiedykolwiek miałem przyjemność pracować. Genialne podejście do kursanta ze zwróceniem uwagi na indywidualne potrzeby. Świetna atmosfera na jazdach a dodatkowo instruktorzy są bezbłędni w swojej pracy. Serdecznie polecam LEGIONOWSKĄ AKADEMIĘ SZKOLENIA KIEROWCÓW oraz życzę powodzenia przyszłym kursantom!

2018-03-08

Hubert

Super szkoła!! Atmosfera super!! Punktualność

Super szkoła!! Atmosfera super!! Punktualność na najwyższym poziomie! Do tego telefony tuż przed jazdami żeby nie stać na mrozie! Nowe samochody, ciekawe doświadczenia, profesjonalne przygotowanie do egzaminu! Naprawdę bardzo polecam tą szkołę!

2018-03-06

Dominik

Super szkoła !

Super szkoła ! Super mnie nauczono wszystkiego od podstaw ! Wielkie dziękuje zdałam bez problemu !

2018-03-03

Klaudia bralska

Bardzo polecam!

Bardzo polecam!
Pan Waldemar był zawsze miły, pomocny, potrafił przekazać posiadaną wiedzę z wieloletniego doświadczenia.

2018-02-22

Piotr Kram

Najlepsza szkoła nauki jazdy!!! Polecam

Najlepsza szkoła nauki jazdy!!! Polecam z całego serca! Cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy to klucz do sukcesu a tutaj jest ich wielu! Miałam przyjemność mieć jazdy z Panem Grzegorzem Piekutem który do egzaminu przygotował mnie fantastycznie. Jestem niesamowicie zadowolona. Atmosfera w trakcie jazd była luźna i śmieszna, nigdy nie było dziwnych uwag i bezpodstawnej krytyki.
Kilka razy miałam również przyjemność jeździć z Panem Maćkiem, który dał mi wiele cennych wskazówek.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za cierpliwość i czas!
Gorąco polecam!!!!☺

2018-02-19

Karina

Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!
Wykupiłam jazdy doszkalające, bo nie czułam się pewnie w jeździe po nauce w swoim ośrodku.
Pan Grzegorz Piekut, przez kilka godzin nauczył mnie więcej niż przez 30 godz. mojego kursu. Umawiałam się w dogodnym terminie, jeździłam po Warszawie oraz na placu manewrowym, czułam ogromny komfort jazdy. Co najważniejsze wszystkie błędy, które popełniałam, zostały mi przedstawione i wytłumaczone tak bym mogła ich unikać. Jestem ogromnie zadowolona i żałuję, że nie trafiłam wcześniej do tej szkoły!

2018-02-18

Wiola

Serdecznie dziękuję Panu Waldkowi

Serdecznie dziękuję Panu Waldkowi za jazdy doszkalające. Tłumaczenie na poziomie mistrzowskim!

2018-02-14

Sebastian

Bardzo polecam ta szkołę

Bardzo polecam ta szkole, nie dość ze genialna atmosfera i bardzo fajni instruktorzy to uczą jeździć równie fajnie. Moim instruktorem był P. Waldek dzięki niemu nie tylko zdałam prawo jazdy,ale także nauczyłam się bezpiecznie jeździć, bardzo dziękuje,ze nauczył mnie dobrego zachowania na drodze:) Według mnie – na lepszego instruktora trafić nie można!:) z całego serca polecam ta szkole jak i genialnego Pana Waldka:)

Klaudia
2018-02-07

Klaudia

Z czystym sumieniem mogę polecić

Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę! Do egzaminu przygotował mnie Pan Grzegorz Piekut i szczerze mówiąc lepszego Nauczyciela nie mogłam sobie wymarzyć. Co prawda miałam tylko jazdy doszkalające, ale przyniosły one efekt. W samochodzie panowała przyjazna atmosfera a sposób nauczania pozwalał zrozumieć wszystkie zagadnienia- nawet te , które dotychczas zdawały się być czarną magią. Profesjonalne podejście do kursanta i odpowiednie przygotowanie do egzaminu są kluczami do sukcesu. Miłym zaskoczeniem było również pełne zaangażowanie Instruktora oraz wsparcie co pozwoliło zbudować pewność siebie na drodze. Poziom komunikacji również na wysokim poziomie. Nigdy nie było problemu aby dopasować godziny jazd odpowiednie dla obu stron. Myślę, że dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę “za kółkiem” LAJK będzie odpowiednią szkołą, natomiast kurs pod okiem Pana Grzegorza bardzo dobrym wyborem.

Weronika
2018-01-17 23:31:07

 

Weronika

Pełen profesjonalizm instruktor podczas kursów.Bardzo

Pełen profesjonalizm instruktor podczas kursów.Bardzo dobre podejście do kursanta i jego problemów.Dzięki Panu Grzegorzowi Jankowskiemu i Panu Maćkowi egzamin wewnętrzny nie był dla mnie problemem :).Dziękuje za wsparcie i naukę przez ostatni czas i do zobaczenia na drodze! 😉 POLECAM WSZYSTKIM !

Kacper.
2018-01-10 17:10:29

Kacper

Gorąco polecam ! Bardzo dobre

Gorąco polecam ! Bardzo dobre podejście szkoły do kursanta. Instruktorzy bardzo mili i cierpliwi, z całego serca polecam pana Grzegorza Piekuta. Egzamin zdany ! Lepiej przygotowana być nie mogłam !

Angelika
2017-12-29 15:50:29

Angelika

Co tu dużo pisać –

Co tu dużo pisać – zdane za pierwszym razem, a na drogę czuję się gotowa wyjechać od zaraz. A to tu chyba najważniejsze 😉
Jazdy miałam z Panem Grzegorzem Piekutem i Panem Maćkiem. Atmosfera zdecydowanie przyjemna, zero stresu. Bardzo mi się podobał sposób zwracania na błędy. Oczywiście żadnego krzyku ani nic w tym rodzaju. Jednak instruktorom zmieniał się wtedy głos na bardziej poważny i od razu mogłam sobie zanotować, że tak jak zrobiłam jest źle. Każdy popełniony błąd był również powtarzany aż się udało, a nie tylko, że omawiamy go i dalej ;). Cały kurs będę wspominała z przyjemnością a szkoła zdecydowanie godna polecenia!

2017-11-01 11:41:06

Aleksandra

Polecam gorąco! Miła, bezstresowa atmosfera

Polecam gorąco! Miła, bezstresowa atmosfera w połączeniu z profesjonalnymi, rzeczowymi komentarzami to klucz do udanego szkolenia 😉
W szczególności polecam instruktora Pana Grzegorza Jankowskiego! Jazdy w czasie kursu były przyjemnością 😉

20.10.2017

Szymon

Wybór tej szkoły to dobrze

Wybór tej szkoły to dobrze wydane pieniądze! Pan Grzegorz Piekut z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem nauczył mnie jak bezpiecznie jeździć i świetnie przygotował do egzaminu. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze bez stresu a mimo to przynoszące niesamowite efekty. Serdecznie polecam tą szkole. Najlepsza opcja dla przyszłych kierowców.

Robert

Robert

Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! Współpracowałam

Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! Współpracowałam z Panem Grzegorzem Piekutem. Dzięki tak ciężkiej i owocnej pracy udało mi się zdać egzamin praktyczny za drugim razem! Świetna atmosfera i bezstresowa jazda 🙂 naprawdę polecam bo warto! Jeszcze raz bardzo dziękuję mojemu instruktorowi za cierpliwość oraz trud jaki włożył w naukę, a górka i łuk, które wydawały się ogromną trudnością okazały się przyjemnością 🙂 jeszcze przed egzaminem praktycznym dzwoniłam do Pana Grzegorza o szybkie przypomnienie świateł 🙂
Serdeczne pozdrowienia dla całej szkoły LAJK

Magda

Magda

Magda z Legionowa15.09.2017Bardzo serdecznie polecam

Magda z Legionowa
15.09.2017
Bardzo serdecznie polecam 🙂 Prawdę mówiąc miałam jedynie jazdy doszkalające ale jestem naprawdę zadowolona. Zajęcia praktyczne prowadzone w przyjemnej i bezstresowej atmosferze a także mili, cierpliwi oraz zawsze w pogodnym nastroju instruktorzy. I tutaj właśnie chciałabym serdecznie podziękować Panu Waldemarowi Janczakowi 🙂 Pozdrawiam.
Magda

Magda

Gorąco polecam 🙂 Cały kurs

Wrz 3, 2017

Gorąco polecam 🙂 Cały kurs prowadzony profesjonalnie i mimo luźnej atmosfery wiadomości zostały przekazane w 100% .Egzaminy zdane bez problemu dzięki świetnemu instruktorowi ( Pan Grzegorz Jankowski)wraz z resztą kadry. Pozdrawiam 🙂

 

Kamil

Zdecydowanie polecam 🙂 teoria prowadzona

Zdecydowanie polecam 🙂 teoria prowadzona w ciekawy i prosty sposób. Praktyka – sama przyjemność, super atmosfera, bez żadnego krzyku, zarzutów – wszystko w razie potrzeby było jasno tłumaczone. Na lekcjach wszystko było pokazywane i omawiane – nie było opcji, żeby coś mnie zaskoczyło na egzaminie. Praca z takimi ludźmi to czysta przyjemność 🙂

Julia

Marcin Bordewicz

Polecam. Zajęcia teoretyczne w ciekawy sposób przekazują wiedzę potrzebną do egzaminu, a zajęcia praktyczne zawsze dostosowane są do kursantów. Instruktorzy z pełnym zaangażowaniem przygotowują do egzaminu praktycznego.

Marlena

Marlena

Co prawda miałam jedynie jazdy doszkalające ale bardzo gorąco polecam. W szczególności Pana Grzegorza, który potrafi zarazić niedowiarków swoją mega pozytywną energią. Pozdrawiam

Miłosz Pliżga

Miłosz Pliżga

Serdecznie polecam dzięki świetnemu instruktorowi(Pan Grzegorz Jankowski) na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło, uzyskałem pozytywny wynik za pierwszym razem, zarówno z teorii jak i z praktyki!!! GORĄCO POLECAM

Ula

Ula

Gorąco polecam. Ośrodek wspaniały!! Atmosfera na jazdach rewelacyjna. Super instruktorzy, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, cenne uwagi i wskazówki. Specjalne podziękowania dla Grzegorza Piekut, Maćka i Pani Bogusi!

Dominik Choroś

Dominik Choroś

Szkoła godna polecenia, profesjonalni wykwalifikowani instruktorzy, przygotują świetnie nie tylko do zdania egzaminu ale także do samodzielnej jazdy samochodem. Szczególne podziękowania dla p. Grzegorza Piekuta (the best of the best), a także dla p. Waldemara Janczaka. Zdane za pierwszym razem!

Patrycja D.

Patrycja D.

Polecam z całego serduszka wszystkim, którzy się zastanawiają! Dzięki Panu Waldemarowi Janczak i Panu Grzegorzowi Piekut, zdanie egzaminu to była czysta formalność. Jazdy w super atmosferze! Wiedza przekazana celująco! POLECAM!!!!!!

Radek Madajczak

Radek Madajczak

Ze szkoły jestem bardzo zadowolony. Mili i kompetentni instruktorzy gwarantują bezstresowe przygotowanie do egzaminu państwowego. Serdecznie polecam!

Justyna Gielerak

Justyna Gielerak

Cierpliwi, kompetentni instruktorzy udzielający złotych rad przydatnych na egzaminie praktycznym. Kurs odbywa się szybko, bez zbędnego przeciągania. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i polecam tę szkołę przyszłym kierowcom!

Adam Ł.

Adam Ł.

Gorąco polecam!!!! Zajęcia teoretyczne prowadzone są terminowo, sprawnie i bardzo merytorycznie. Instruktorzy są doświadczeni , mają życzliwy stosunek do kursantów. Jest miła i bezstresowa atmosfera.

Hania Ch.

Hania Ch.

Wszystkim chcącym nauczyć się bardzo dobrze jeździć samochodem i jak najszybciej zdać egzamin na prawo jazdy szczerze polecam. Moim instruktorem był Pan Grzegorz Piekut i jestem mu bardzo wdzięczna za jego cierpliwość, pedagogiczne podejście do kursanta i za wszelkie cenne rady i wskazówki, które pomogły mi opanować jazdę samochodem. Dziękuję również Panu Waldkowi, z którym również miałam przyjemność odbyć kilka lekcji. Szczerze polecam obu instruktorów. Dzięki Nim udało mi się zdać egzamin za drugim razem:)

Marysia W.

Marysia W.

Bardzo polecam, zdałam egzamin za pierwszym podejściem. Pełen profesjonalizm, a instruktorzy- w szczególności PAN GRZEGORZ JANKOWSKI i Pan Grzegorz Piekut spisali się na medal! To im zawdzięczam mój sukces. Jeszcze raz gorąco polecam!

Robert M

Robert M.

Osiem godzin jazd doszkalających w zupełności wystarczyło, aby zdać egzamin po długiej przerwie od samochodu, Wszystkie godziny przejeździłem z Panem Grzegorzem Jankowskim, który swoim spokojem i wyrozumiałością dał wiarę w sukces. Z całego serca polecam każdemu pragnącemu zdobyć prawo jazdy!

Michał

Michał

Wspaniali instruktorzy, profesjonalni , zawsze można było na nich liczyć .
Sama szkoła zapewnia nie tylko świetne przygotowanie do egzaminów ale również UCZY! dobrze jeździć . Te kilkadziesiąt godzin spędzonych za kółkiem L-ki wraz z panem Grzegorzem była czystą przyjemnością.

Alex

Alex

Rady które przekazali mi instruktorzy pomogły mi zdać egzamin za pierwszym podejściem. Co do organizacji wszystko bez zarzutów, miło i przyjemnie można stać się lepszym kierowcą. Gorąco polecam

Karol Ostaszewski

Karol Ostaszewski

Polecam z całego serca! Wszystkie wykłady prowadzone z pasją i chęcią przekazania wiedzy, ogromna ilość przydatnych ciekawostek.
A jazdy z Instruktorem Grzegorzem Piekutem, to wspaniałe 30h: mnóstwo nieocenionych rad, wskazówek i nabytych umiejętności, które owocują płynną, świadomą i bezpieczną jazdą!
POLECAM WSZYSTKIM!!!
Oczywiście zdane za pierwszym razem!

Adrian Leszczyński

Adrian Leszczyński

Bardzo serdecznie polecam. Sam zdawałem tam rok temu, teoria solidnie i przyjemnie wykładana dobrze wchodzi do głowy. Instruktorzy co do jednego na 6+ nauczą cię nie tylko zdać egzamin ale jeździć i poruszać się po drogach. Polecam tą szkółkę wszystkim znajomym!

Konrad Ceran

Konrad Ceran

Właśnie zdałem egzamin praktyczny państwowy. To wszystko zasługa super wykładów, oraz nie ocenionej nauki praktycznej przez Pana Grzegorza Piekut. Wszystko było tłumaczone na spokojnie bez zbędnych emocji (chociaż czasami nie wychodziło). Podsumowując: Profesjonalizm, Pasja i świetna komunikacja. POLECAM!

Natalia

Natalia

18 lat nie mam a egzaminy zdane za pierwszym razem, bardzo dobre indywidualne podejście i miła atmosfera i świetni instruktorzy 🙂

Magdalena Kryś

Magdalena Kryś

Bardzo gorąco polecam. W czasie jazd fajna i przyjemna atmosfera. Instruktorzy bardzo mili, wyrozumiali i z poczuciem humoru ;] Wszystko tłumaczone było jasno i zrozumiale dla każdego. Jeszcze raz POLECAM !!

S. Podgórski

S.Podgórski

Uczęszczałem do szkółki w Legionowie, nieopodal Warszawy. W tym roku moja szkoła zaproponowała mi dodatkowe szkolenia, które miały na celu poprawienie jak i uświadomienie sobie, jak ważna jest bezpieczna jazda dla każdego za nas. Na tych zajęciach miałem m.in wyprowadzanie samochodu z poślizgu, umiejętność szybkiego i gwałtownego hamowania w razie niebezpieczeństwa ( wypadku ) oraz jazdy przez tor przeszkód, podczas którego byliśmy zdekoncentrowani przez różne czynniki jak np: pisanie sms-ów przez telefon lub czytanie instrukcji obsługi. Te zajęcia pokazały mi, jak bardzo ważna jest koncentracja na drodze jak i zachowanie bezpieczeństwa. Chciałbym bardzo polecić wszystkim szkołę jazdy, nie tylko za to, że dbają o swoich kursantów podczas jej nauki, ale także po ukończeniu jej, dodatkowe szkolenia o których pisałem powyżej, moim zdaniem są idealnym przykładem. Wydaje mi się, że nie wiele szkół wpada na tak genialne pomysły.

Pozdrawiam.

Marta D

Marta D

Bardzo polecam. Miła atmosfera w czasie jazdy, wyrozumiali instruktorzy, z poczuciem humoru i dobrym podejściem do ludzi 🙂

Zuzia W.

Zuzia W.

Bardzo serdecznie polecam, gdyż instruktorzy przygotowali mnie bardzo solidnie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Udało mi się już po pierwszym podejściu zdać egzamin tak samo jak i 9 innym kursantom,których przygotowywał Pan Grzegorz Jankowski. Ciężko jest zaprzeczyć temu, że instruktorzy wykorzystują te 30 godzin jazd maksymalnie. Pomimo towarzyszącego stresu jazdy przebiegały w miłej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam 🙂

Karolina

Karolina

Jestem niesamowicie zadowolona. Waldek tak mnie pozytywnie nastawił, że pierwszy raz czułam się pewnie na egzaminie.
Jazdy doszkalające to sama przyjemność. Nie było krzyku i dziwnych uwag, tylko rzeczowa, konkretnie przekazana wiedza !
Nie podważał moich umiejętności, tylko je doszlifowywał.
Próbowałam zdać 3 razy po naukach w różnych szkołach z różnymi instruktorami, i nic. Wystarczyły 4 godziny doszkalania i sukces 😀

POLECAM !!!

Agnieszka Cieluba

Agnieszka Cieluba

Witam.Gorąco polecam:) Miałam przyjemność uczyć się w Akademii Auto Świat w Legionowie. Moim instruktorem był p. Waldek- dzięki jego radom, wskazówkom i cierpliwości zdałam egzamin praktyczny na prawko za pierwszym razem:) miałam chwilę zwątpienia ale p. Waldek nie pozwolił się poddać i dzięki temu już niedługo odbieram swoje prawo jazdy:)

Kinga

Kinga

Mogę powiedzieć jedno- Najlepsza szkoła nauki jazdy! Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem, proszę się nie wahać będzie to na pewno dobry wybór. Cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy, tu chciałam bardzo podziękować Panu Grzegorzowi Jankowskiemu, który nie tylko przygotował mnie do egzaminu ale przede wszystkim nauczył bezpiecznie jeździć. To dzięki niemu i jego metodom nauczania egzamin zdałam za pierwszym podejściem i już niedługo będę mogła się cieszyć z samodzielnej jazdy!. Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do jazdy, oraz za miłą atmosferę podczas całego szkolenia i za czepliwość 🙂

Dodaj swoją opinię o szkoleniu.

Pole wymagane

Napisz opinię o szkoleniu