Dodaj poniżej swoją opinię o szkoleniu na stronie Lajk

Strong Testimonials form submission spinner.

Pole wymagane

Napisz opinię o szkoleniu

I ja dołączam swoją pozytywną opinię

I ja dołączam swoją pozytywną opinię o szkole LAJK i bardzo dziękuję Pani Bogusi za wsparcie i pomoc w załatwianiu wszelkich formalności jak również za życzliwość. Moim instruktorem był Pan Grzegorz Jankowski – oaza spokoju, cierpliwości, człowiek o ogromnym zasobie wiedzy z darem jej czytelnego i przyswajalnego przekazywania, któremu bardzo dziękuję za ciągłą motywację oraz wsparcie mnie w dążeniu do realizacji założonego celu. Pan Maciek i Pan Tomasz to również super fachowcy z bardzo życzliwym podejściem do człowieka. Szkoła LAJK to najlepsza szkoła nauki jazdy i bardzo się cieszę, że miałam przyjemność stawiać swoje pierwsze „kierowcowe” kroki właśnie w tej szkole. Dodam, że jestem sporo po czwartej dekadzie swojego życia i zaczynanie tej przygody w tym wieku nie należy do najłatwiejszych. POLECAM
2022-12-02

Joanna

Bardzo mocno polecam LAJK. Niezwykle…

Bardzo mocno polecam LAJK. Niezwykle mile byłam zaskoczona troską o kursanta przez Panią Bogumiłę (kierownik biura) jak również przez Instruktora. Uczył mnie jeździć Pan Grzegorz Piekut – absolutnie niezastąpiony instruktor, który sprawił, że z traumy kolizyjnej nie zostało nic poza ogromną przyjemnością jazdy. Doceniam szkołę za bardzo profesjonalne, ideowe podejście do kursanta, przekazaną wiedzę praktyczną oraz bardzo dobre samochody. Szczerze polecam szkołę LAJK!
2022-11-07

Karolina

Kontakt z biurem bardzo sprawny

Kontakt z biurem bardzo sprawny i szybki. Jazdy zawsze udało sie dopasować do mojego grafiku. Intruktorzy cierpliwi i wyrozumiali. Bardzo mi się podobało, że szkoła zapewnia jazdy na różnych modelach aut oraz z różnymi intruktorami. Instruktorzy przekazywali cenne wskazówki jak jeżdzić bezpiecznie i z przyjemnością. Przekazali mi pasję kierowania autem i wpoili zasady bezpieczeństwa. Zdałem za pierwszym razem! Szczerze polecam Szkołę Lajk w Legionowie!
2022-10-13

Maciej

Bardzo polecam szkołę nauki jazdy LAJK

Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Lajk za profesjonalne i poważne podejście do kursanta. Moim instruktorem był Pan Grzegorz Piekut wspaniały i cierpliwy nauczyciel. Dziękuje mu bardzo za poświęcony czas, przekazaną mi wiedzę i za miłą atmosferę podczas całego kursu. Dzięki Panu Grzegorzowi czuję się pewnie i bezpiecznie na drodze. Egzamin praktyczny dzięki Panu Grzegorzowi był dla mnie praktycznie bezstresowy i zdałam go za pierwszym razem. Jestem wdzięczna, że wśród wielu szkół jazdy dostępnych na rynku trafiłam właśnie na Lajk.😊
Polecam i pozdrawiam cały zespół Lajk😊
2022-10-05

Julia B.

Super szkoła!!!

Super szkoła! Nie brałam co prawda udziału w kursie od samego początku, ale miałam z nimi jazdy doszkalające i nauczyłam się o wiele więcej, niż w poprzedniej szkole… super Pan Tomasz i Pan Maciek 🙂
2022-10-05

Elżbieta

Świetna szkoła, dzięki nim udało się…

Świetna szkoła, dzięki nim udało mi się pokonać strach przed prowadzeniem samochodu oraz zdać egzamin za pierwszym podejściem. Pan Tomasz Smajdor tworzy fantastyczną atmosferę podczas jazdy. Serdecznie polecam.
2022-09-20

Kacper

Profesjonalna szkoła, polecam!

Profesjonalna szkoła, polecam.
Rozpoczęłam współpracę z LAJK przynosząc złe doświadczenia z poprzedniej szkoły i wiele obaw a tutaj wszytko nabrało właściwego rytmu i moje marzenie o byciu kierowcą spełniło się :-).
Instruktorzy z którymi miałam przyjemność uczyć się, Pan Grzegorz Jankowski i Pan Grzegorz Piekut wspaniała praca, indywidualne podejście do kursanta bez zbędnych emocji, cierpliwi.
Pan Grzegorz Piekut – wspaniały człowiek, profesjonalista w każdym wymiarze, bardzo długo będę pamiętać i bardzo dziękuję za wszystko.

Polecam i pozdrawiam cały zespół Lajk 🙂
2022-09-26

Iwona

Serdecznie polecam! Jazdy doszkalające

Serdecznie polecam! Jazdy doszkalające z Panem Grzegorzem Piekutem i Panem Grzegorzem Jankowskim pomogły mi zdać egzamin państwowy. Dziękuje całemu personelowi za indywidualne i profesjonalne podejście.
2022-09-17

Agnieszka

Świetne szkolenie, z całego serca…

Świetne szkolenie, z całego serca mogę polecić wszystkich instruktorów
jak i całą akademie, praktyka zdana bezbłędnie za pierwszym razem i z tego co słyszałem nie jestem jedyny a to jednak o czymś świadczy, z całego serca polecam!!!

2022-08-20

Paweł

Szkoła jazdy godna polecenia. Profesjonalne podejście

Szkoła jazdy godna polecenia.Profesjonalne podejście do kursantów jak i spraw biurowych .Pani Bogusia przemiła kobietka zawsze bardzo pomocna. Miałam przyjemność jeździć z Panem Grzegorzem Jankowskim i jego cenne rady i wskazówki
jak i wsparcie przed egzaminem dały mi osiągnąć moje marzenie dość szybko .Przygotowanie teoretyczne również na wysokim poziomie.Szkoła godna polecenia!!!!

2022-08-11

Anna

Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam w 100%.
2022-08-03

Filip

Naprawdę polecam tą szkołę jazdy

Naprawdę polecam tą szkołę jazdy. Pan Piekut to mistrz w swoim fachu a nauka jazdy jest samą przyjemnością cenne rady i wskazówki nieocenione. Rzetelne podejście do kursanta i praca z powołania i pasji to cechuje i wyróżnia właśnie tą szkole jazdy od innych. Polecam z czystym sumieniem egzamin poszedł jak spłatka. Zapisując się do szkoły LAJK powiedziałem że to jest jedna z najlepszych szkół w Legionowie teraz już wiem że nie jedna z najlepszych a najlepsza.

Pan Maciej Janczak zna się w tej branży jak mało kto Pan Piekut jest profesionalistą w każdym calu, a pani Bogumiła Janczak wytłumaczyła wszystko krok po kroku w rzetelny i zrozumiały sposób od momentu zapisania aż do zdania ( za pierwszym razem ) jeżeli ktoś chce zdać i nauczyć się jeździć to tylko i wyłącznie szkola Lajk. Polecam !

2022-07-28

Daniel

Najlepsza szkoła jazdy w mieście? Tylko LAJK

Najlepsza szkoła jazdy w mieście? Tylko LAJK.
Doskonały instruktor Pan Grzegorz Piekut, który z pasją wkłada w swoją pracę całe serce i chętnie dzieli się doświadczeniem. Kursant jest tu niezwykle ważny i zaopiekowany w każdej kwestii. Profesjonalizm, pasja, doświadczenie, zaangażowanie, życzliwość, cierpliwość, miłe słowo, pozytywna i ciepła atmosfera- wszystko znajdziecie TYLKO TU W LAJKU.
Panie Grzegorzu jeszcze raz DZIĘKUKĘ!!!😊

2022-07-14

Kinga

Bardzo polecam szkołę Lajk każdemu!

Bardzo polecam szkołę Lajk każdemu! Od początku pełen profesjonalizm- od spraw biurowych, przekazania wiedzy teoretycznej, po praktyczną. Moim instruktorem był Pan Grzegorz Piekut- cierpliwy, zaangażowany i stwarzajacy dobra atmosferę. Myślałam, że jazda autem nie jest dla mnie, a dzieki niemu już nie mam tego stresu, który towarzyszył mi od zawsze.
Egzamin zdany za pierwszym razem:)

2022-07-12

Joanna

Najlepsza szkoła jazdy w Legionowie!!!

Najlepsza szkoła jazdy w Legionowie. Wiedza teoretyczna jak i praktyczna, nabywana podczas kursu jest przekazywana przez kompetentnych i sympatycznych instruktorów. Trzydzieści godzin, wyjeżdżonych z Panem Grzegorzem Jankowski, nauczyło mnie poprawnej techniki jazdy i umożliwiło zdanie egzaminu państwowego bez większego problemu.

2022-05-28

Adrian

Pan Grzegorz Piekut absolutnie najlepszy,

Pan Grzegorz Piekut absolutnie najlepszy, świetny specjalista i doskonały towarzysz za kierownicą (przy okazji z ogromną wiedzą o Warszawie). Egzamin zdany za pierwszym razem! Polecam przede wszystkim jeśli ktoś poza gwarancją zdania egzaminu chce nauczyć się jeździć poprawnie i zgodnie z przyjętymi zasadami.
2022-05-16

Patryk

Polecam p. Grzegorza P. 100%

Polecam p. Grzegorza P. 100% profesjonalizmu. Dzięki za przygotowanie do egzaminu.
2022-05-12

grzegorz S

Bardzo polecam jazdy doszkalające z Panem

Bardzo polecam jazdy z Panem Grzegorzem Piekutem. 4 godziny doszkalające sprawiły, że zdobyłam odpowiednią wiedzę, by przystąpić do egzaminu. Sympatyczny i ciepły człowiek, dzięki którego motywacji udało mi się bez problemu zdać egzamin państwowy.

2022-05-06

Paulina

Po 5 godzinach jazd…

Po 5 godzinach jazd u pana Grzegorza poza ogromną wiedzą jaką zdobyłam czułam się bardzo zmotywowana. Egzamin zdałam bez problemu i większego stresu. Każdemu polecam jazdy u pana Grzegorza.

2022-05-06

Ola

Przed egzaminem zapisałam się na jazdy

Przed egzaminem zapisałam się na jedynie 3 godziny doszkalające u Pana Grzegorza Piekuta i te spędzone 3h w samochodzie z tym Panem nauczyły mnie więcej niż 30h w poprzedniej szkole jazdy. Niezwykle pozytywny, miły i uprzejmy, przede wszystkim profesjonalny instruktor. Egzamin dzień później oczywiście zdany pozytywnie

2022-05-01

Majka

Szkoła Lajk w niezwykle profesjonalny sposób…

Szkoła Lajk w niezwykle profesjonalny sposób przygotowała mnie do ukończenia egzaminu na kat. B. Jazdy z Panem Grzegorzem Jankowskim na zawsze zapadną mi w pamięci, niezwykle przyjemna atmosfera, wspaniałe podejście do kursanta oraz ogromna wyrozumiałość i życzliwość.
Serdecznie polecam !
2022-03-07

Marcel

Serdecznie polecam! Moim instruktorem był

Serdecznie polecam! Moim instruktorem był Pan Grzegorz Jankowski, pełen cierpliwości i profesjonalizmu człowiek.
2022-02-28

Natalia

Bardzo polecam, jazdy doszkalające

Bardzo polecam, jazdy doszkalające z Panem Grzegorzem Piekutem to była czysta przyjemność, wspaniały, cierpliwy i pełen profesjonalizmu człowiek. Egzamin zdany za pierwszym razem.
2022-02-27

Aleksandra

Serdecznie polecam! Bardzo miła atmosfera,

Serdecznie polecam! Bardzo miła atmosfera, przyjaźni instruktorzy, elastyczna grafika jazd, a przede wszystkim wysoka skuteczność. Bardzo szybko się wszystkiego nauczyłem. Dużą zasługą były jasne i trafne tłumaczenia i rady instruktora podczas jazdy. Moim instruktorem był Pan Grzegorz Jankowski. Uważam że nie mogłem trafić lepiej. Jazda z Panem Grzegorzem to była sama przyjemność, bardzo polecam :))
2022-02-18

Michał

Serdecznie polecam szkołę jazdy Lajk!

Serdecznie polecam szkołę jazdy Lajk! Mają naprawdę świetnych instruktorów. Świetnie przekazują wiedzę a szczególnie Pan Grzegorz Piekut. Pan Grzegorz jest Mistrzem w swoim fachu i ma naprawdę świetne podejście do kursanta! Jeszcze raz gorąco polecam szkole jazdy Lajk a na dzień dzisiejszy zakończyłem swoje wszystkie egzaminy wynikiem pozytywnym : )
2022-01-20

Łukasz

Bardzo serdecznie polecam kurs przygotowawczy

Bardzo serdecznie polecam kurs przygotowawczy prowadzony przez Pana Grzegorza Jankowskiego. Jest to bardzo miła, spokojna osoba, potrafiąca wytłumaczyć wszystkie zagadnienia dotyczące bezpiecznego prowadzenia auta. Zwraca uwagę na istotne elementy podczas prowadzenia pojazdu oraz prawidłowego zachowania się na drodze. Pan Grzegorz jest osobą kulturalną i nie wywiera presji na kursancie. Jak jazdy to tylko z nim!!! 😁
2022-01-18

Karolina

Najlepsza szkoła jazdy pod słońcem!

Najlepsza szkoła jazdy pod słońcem! Super instruktorzy, ktorzy bardzo dobrze przekazuja wiedze:)
2022-01-12

Alan

Serdecznie polecam szkołę jazdy Lajk

Serdecznie polecam szkołę jazdy Lajk, a w szczególności Pana Grzegorza Piekuta. Pan Grzegorz jest mistrzem w swoim fachu i jestem pewien, że każdy kto będzie miał zaszczyt z nim współpracować, nie będzie miał żadnego problemu ze zdaniem egzaminu. Jeszcze raz serdecznie polecam.
2022-01-04

Franek

Polecam bardzo mocno wybór szkoły LAJK

Polecam bardzo mocno wybór szkoły jazdy LAJK.
Moim instruktorem był Pan Grzegorz P., który ma ogromną cierpliwość. Jazdy odbywały się w miłej, bezstresowej i profesjonalnej atmosferze. Miałam przyjemność również jazdy z dwoma pozostałymi instruktorami, którzy też bardzo profesjonalnie podeszli do kursu.
Dzięki czemu czuję się odpowiednio przygotowana do samodzielnej jazdy po drodze.
Szczerze polecam! 🙂

Paula

Bardzo polecam, moim instruktorem był Pan Grzegorz

Bardzo polecam, moim instruktorem był Pan Grzegorz Jankowski i mogę szczerze przyznać, że czułam się dobrze przygotowana do egzaminu. Kurs przebiegł w miłej atmosferze, a Pan Grzegorz wykazał się cierpliwością i umiejętnością przekazywania wiedzy. Na wszystkie moje błędy szybko zwrócono uwagę, dzięki czemu miałam możliwość ich poprawy. Jeszcze raz polecam zarówno szkołę LAJK, jak i Pana Grzegorza jako instruktora 🙂
2021-12-31

Ola

Polecam wszystkim wybór szkoły LAJK

Polecam wszystkim wybór szkoły nauki jazdy LAJK.
Nauka podczas całego kursu przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze, instruktorzy przekazują wiedzę w przyjemny, prosty, ale przede wszystkim, profesjonalny sposób.
Jako osoba, która wcześniej nie miała nic wspólnego z kierowaniem samochodem i uważała to za stresujące, bardzo cieszę się, że trafiłam na Pana Macieja J. oraz Pana Grzegorza P., którzy od podstaw nauczyli mnie wszystkiego co niezbędne do zdania egzaminu oraz samodzielnej jazdy, wykazując się przy tym dużą cierpliwością:) Tłumaczą oni w sposób zrozumiały i dostosowany do kursanta, potrafią wykryć błędy i je wyeliminować oraz dodają niezbędnej pewności siebie na drodze. Serdecznie polecam!!
2021-12-09

Sylwia

Egzamin zdany za pierwszym razem.

Egzamin zdany za pierwszym razem. Wszystko zasługa niezastąpionego Pana Grzegorza P. Pełen profesjonalizm, opanowanie i żart kiedy była taka potrzeba. Serdecznie polecam wszystkim.
2021-12-02

Kuba

Super, egzamin praktyczny zdany 🙂

Super, egzamin praktyczny zdany, rzecz jasna wielkie podziękowania dla pana Grzegorza Piekut, za cierpliwość zwłaszcza. Dla niewtajemniczonych teoretyczny za pierwszym podejściem a praktyczny za 5. w sumie około 40 godzin jazd.
Bardzo polecam Pana Grzegorza Piekut bardzo miły i spokojny ma dużą cierpliwość a co ważne potrafi przekazać wiedzę. Jazda z Panem Grzegorzem to sama przyjemność. 20-11-2021 😛
2021-11-20

Krzysztof

Świetna szkoła, która bardzo polecam

Świetna szkoła, która bardzo polecam a jeszcze bardziej Cudownego Instruktora Pana Grzegorza P. za optymizm, którym obdarowywuje innych, za cierpliwość za pełen profesjonalizm i ogromną wiedzę którą dzieli się z innymi, wspaniały człowiek na właściwy miejscu jazdy z Panem Grzegorzem to sama przyjemność polecam wszystkim !!! 😊
2021-11-16

Aga

Pan Grzegorz P to z

Pan Grzegorz Piekut to z pewnością najlepszy instruktor w okolicy. Bardzo sympatyczny, spokojny, zawsze uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii. Nauka jazdy upłynęła nam w miłej i pogodnej atmosferze. Bardzo polecam Pana Grzegorza – nie tylko świetnego instruktora, ale również cudownego człowieka 🙂
2021-10-29

Aleksandra

Bardzo polecam Pana Grzegorza P

Bardzo polecam Pana Grzegorza Piekut bardzo miły i spokojny ma dużą cierpliwość a co ważne potrafi przekazać wiedzę. Jazda z Panem Grzegorzem to sama przyjemność.

2021-10-09

Rafał

Bardzo polecam! Jeździłam z Panem Grzegorzem

Bardzo polecam! Jeździłam z Panem Grzegorzem Jankowskim i spokojnie mogę powiedzieć, że lepiej wybrać nie mogłam. Bardzo sympatyczna atmosfera, duży profesjonalizm i ogromna cierpliwość w stosunku do kursanta. Pozdrowienia na Pana Grzegorza:)
2021-09-30

Aleksandra

Polecam kurs z p. Grzegorzem J

Polecam kurs z p. Grzegorzem Jankowskim – bardzo cierpliwy, sympatyczny instruktor. Szkolenie przebiegło w miłej i profesjonalnej atmosferze.
2021-09-15

Kalina

Jazda z Panem Grzegorzem P

Jazda z Panem Grzegorzem Piekutem to sama przyjemność. Bardzo miły, pozytywnie nastawiony instruktor wykazujący się niezwykłym profesjonalizmem. Bardzo polecam!
2021-09-13

Oliwia

Bardzo polecam, Pan Grzegorz P

Bardzo polecam, Pan Grzegorz Piekut jest spokojnym i wyrozumiałym nauczycielem 🙂 na kolejne poziomy jazdy przechodziliśmy zgodnie z moim samopoczuciem za kierownicą, co było dla mnie bardzo ważne, bo na początku bałam się jeździć. Wszystko zostało mi wytłumaczone i pokazane w profesjonalny sposób i dzięki niemu zdalam wszystkie egzaminy i zaraz odbieram prawo jazdy 🙂
2021-09-06

Kamila

Bardzo szybko i sprawnie poszlo

Bardzo szybko i sprawnie poszło instruktorzy pełni cierpliwości. Zdałem za 1 razem. Bardzo dobre podejście do kursanta, mogę naprawdę polecić każdemu
2021-09-01

Mateusz

Polecam bardzo jazdy z Panem Grzegorzem

Polecam bardzo jazdy z Panem Grzegorzem Jankowskim, cierpliwy, wyrozumiały i w niesamowity sposób tłumaczy i uczy! Najlepsze podejściem do kursanta! Po jazdach doszkalających po 7 latach przerwy zdałam egzamin za pierwszym podejściem! Dziękuję i polecam wszystkim! 🙂

2021-08-11

Aleksandra

Jazdy doszkalające w tej szkole dały mi więcej

Jazdy doszkalające w tej szkole dały mi więcej, niż przejeżdżenie wszystkich godzin w kursie podstawowym w innej szkole jazdy. Zarówno p. Grzegorz Jankowski, jak i p. Grzegorz Piekut jest godny polecenia. Cierpliwi, wprowadzają spokojną i przyjemną atmosferę, tłumaczą wszystko, nie było żadnych problemów z umówieniem się na jazdy. Pani w recepcji, również profesjonalna, sympatyczna i pomocna. Polecam wszystkim, egzamin zdany za pierwszym razem, bez stresu. Czułam że jestem przygotowana od A do Z.
2021-07-09

Paulina

Jeździłam z Panem Grzegorzem Piekutem,

Jeździłam z Panem Grzegorzem Piekutem, miły i cierpliwy instuktor. Czułam, że jestem dobrze przygotowana do egzaminu praktycznego. Polecam!
2021-07-07

Zuzia

Polecam! Jeździłam z Panem Grzegorzem

Polecam! Jeździłam z Panem Grzegorzem Jankowskim bardzo cierpliwy, miły i z ogromną wiedzą instruktorka. Nigdy nie ma problemu z dogadaniem się, instruktor bardzo pomocy i wyrozumiały z cudownym podejściem do kursanta! Dziękuję

2021-06-29

Kasia

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście.

Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Egzamin państwowy teoretyczny oraz praktyczny zdany za pierwszym razem. Szczególnie polecam Pana Grzegorza Piekuta człowieka pełnego pasji, cierpliwości i wyrozumiałości, dzięki któremu egzamin praktyczny nie stanowił dla mnie większego problemu. 🙂

2021-06-23

Monika

Świetna szkoła! Szczerze polecam:)

Świetna szkoła! Szczerze polecam:) Dzięki jazdom z Panem Grzegorzem Jankowskim mogłam podejść do egzaminu bez żadnego stresu i z pewnością, że nic mnie nie zaskoczy. Zdecydowanie najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić:)

2021-05-11

Malwina

Jeśli czujecie, ze wasz instruktor…

Jeśli czujecie, ze wasz instruktor się nie nadaje, to natychmiast zmieniajcie na Pana Grzegorza Jankowskiego. Straciłam mnóstwo pieniędzy i cennego czasu na jazdy doszkalające i egzaminy kończące się niepowodzeniem. W końcu niemal zrezygnowana zadzwoniłam do Legionowa do szkoły Lajk. Mieszkam na Białołęce wiec to niedaleko, poza tym nie ma problemu by dogadać się z miejscem spotkania. Wystarczyły 3 godz. jazd doszkalających z Panem instruktorem by wszystko poszło gładko i bez nerwów na egzaminie. Instruktor całkowicie skupiony na kursancie, nie na swoim telefonie czy życiu prywatnym. Mogę tylko żałować, że nie trafiłam tam wcześniej. Pozdrawiam Pana Grzegorza i polecam z całego serca tę szkołę nauki jazdy.

2021-05-06

Marcelina

Polecam! Koniecznie z Panem Grzegorzem

Polecam! Koniecznie z Panem Grzegorzem Jankowskim, najlepszy instruktor.

2021-05-04

Kamil

Bardzo polecam tą szkołę. Zdałem teorię i praktykę za pierwszym razem.

Bardzo polecam tą szkołę. Zdałem teorię i praktykę za pierwszym razem. Dzięki Panu Grzegorzowi Piekutowi, który poświecił dla mnie bardzo dużo godzin by się to wszystko udało jestem mu bardzo wdzięczny za poświęcony czas i naukę na całe życie i nie zapomnianą atmosferę podczas jazd. Wszystko przekroczyło moje wyobrażenia. Bardzo dziękuję za wspaniały kurs.

2021-04-28

Jakub

Kursy był dla mnie pszyjemnością

Kursy był dla mnie pszyjemnoscia,Do jazd egzaminu pszydzedlem pszygotowany lepiej nie mogłem wybrać,bardzo profesjonalnie ,cierpliwie i miła atmosfera człowiek o wielkiej epati Pan Grzegorz Piekut

2021-04-10

Robert

Polecam te szkołę! Dzisiaj zdałem egzamin!

Polecam te szkołę! Dzisiaj zdałem egzamin praktyczny. Moim instruktorem był Pan Grzegorz Piekut. Jest to na prawdę wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy, poświęceniu i poczuciu humoru. Lekcje z nim to była czysta przyjemność i aż żałuje, że już się one skończyły. Dzięki nimi mogę się teraz cieszyć zdanym egzaminem.
Łukasz

2021-03-30

Łukasz

Dzisiaj zdałem egzamin praktyczny!!!

Dzisiaj zdałem egzamin praktyczny. Moim instruktorem był Pan Grzegorz Piekut. Pierwszy raz w życiu spotkałem człowieka o tak wielkiej empatii, cierpliwości oraz zaangażowaniu. Wszystko odbyło się profesjonalnie przez wielkie „P”. Szkołę na pewno polecę znajomym i bliskim!
Maciej.
2021-03-10

Maciej

Polecam szkołę jazdy LAJK😁

Polecam szkołę jazdy LAJK😁 Lepiej nie mogłam wybrać😀 Instruktor Pan Grzegorz Jankowski jest bardzo miły i profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Zyskałam dużo istotnych informacji, które bez problemu pozwoliły mi na zdanie egzaminu.
Patrycja.
2021-02-20

Patrycja

Profesjonalne, indywidualne podejście i cierpliwość

Profesjonalne, indywidualne podejście i cierpliwość, miła atmosfera. Polecam wszystkim, którzy nie wiedzą jaką szkołę nauki jazdy wybrać. Miałem okazję jeździć z Panem Waldemarem i Panem Maciejem, wiele się nauczyłem i zdobyłem bezcenne doświadczenie.
Dawid 2021-02-16

Dawid

Lepiej wybrać nie mogłem!

Lepiej wybrać nie mogłem, kurs z Panem Grzegorzem Jankowskim bardzo profesjonalny i nie mam wątpliwości, że świetne przygotował mnie do jazdy.

2021-02-12

Mateusz

Kurs był dla mnie przyjemnością.

Kurs był dla mnie przyjemnością. Do egzaminu i przyszłej jazdy przygotowywali mnie profesjonalni instruktorzy o świetnym podejściu do wykonywanej pracy.

2021-02-09

Marcin

Super kurs!!!

Super kurs. Po 33 godzinach z instruktorem Grzegorzem Jankowskim zdałem egzamin za pierwszym razem.
2021-01-28

Radek

Jazdy doszkalające zdecydowałam się wziąć

Jazdy doszkalające zdecydowałam się wziąć u Pana Grzegorza Jankowskiego, pełen profesjonalizm, wiele przydatnych wskazówek i bardzo mila atmosfera!
Z czystym sumieniem polecam!
2021-01-28

Oliwia

Do rozpoczęcia kursu zbierałam się

Do rozpoczęcia kursu zbierałam się bardzo długo, ale cieszę się, że finalnie to zrobiłam i wybrałam LAJK jako szkołę. 🙂 Dziś już czuje się pewnie za kierownicą, kiedy jeszcze przed rozpoczęciem kursu sama myśl o tym, żeby prowadzić auto mnie paraliżowała. Dzięki dwóm Panom Grzegorzom dałam radę i od kilku dni jestem oficjalnie kierowcą. 😉 Wszystkie lekcje jazd bez stresu, profesjonalnie i dokładnie, wiele wskazówek i cierpliwości (a do mnie cierpliwości trzeba dużo :D). Dziękuję Panu Jankowskiemu i Panu Piekutowi z całego serca, polecam każdemu!

2021-01-25

Urszula

Kurs zaczynałam z ogromnym zwątpieniem

Kurs zaczynałam z ogromnym zwątpieniem we własne siły i umiejętności. Jednak z każdą kolejną godziną za kierownicą, dzięki profesjonalizmowi Pana Waldka nabierałam pewności siebie. Lekcje były prowadzone konkretnie i rzeczowo, ale i z humorem. Efekt – teoria za pierwszym razem, praktyka – za pierwszym razem. Od wczoraj jestem kierowcą!
LAJK – lubię to i polecam!
Ps. Panie Waldku – zakręt w prawo do wjazdu na wiadukt w Płudach zapamiętam do końca życia 🙂

2021-01-09

Agnieszka

Świetna szkoła. Pełen profesjonalizm.

Świetna szkoła. Pełen profesjonalizm. Instruktor – Pan Waldemar pełen profesjonalizm, duża cierpliwość i duża ilość przekazanej przydatnej wiedzy 🙂 Polecam wszystkim!
2021-01-05

Dominika

Zależało mi na zrobieniu kursu

Zależało mi na zrobieniu kursu w szybkim tempie i w godzinach dostosowanych do mojego grafiku pracy. Szkoła LAJK w 100% spełniła moje oczekiwania. W związku z intensywnym tempem kursu i niestandardowych godzinach jazd w proces mojej nauki zostało zaangażowanych aż 3 instruktorów. Wszyscy panowie, z którymi miałem przyjemność jeździć to prawdziwi profesjonaliści. Posiadają ogromną wiedzę, są bardzo cierpliwi i uprzejmi.
Gorąco polecam tę szkołę
2020-12-21

Piotr

Polecam LAJK wszystkim przyszłym kierowcom!

Polecam LAJK wszystkim przyszłym kierowcom! Jeździłem głównie z panem Waldkiem, ale też z panem Maćkiem i muszę przyznać, że bardzo dobrze przygotowali mnie do tej roli – na drodze czuję się pewnie i bezpiecznie. Oprócz tego, że są bardzo kompetentni i cierpliwi w swojej pracy to są też najzwyczajniej w świecie sympatycznymi ludźmi! Jazdy zawsze niosły ze sobą wiele nauki, nie będąc przy tym męczące ani stresujące. Mogę śmiało powiedzieć, że polubiłem jazdę samochodem i zawsze wyczekiwałem kolejnej ku temu okazji. Dużym plusem jest to jak często można umawiać się na kolejne jazdy (ja zazwyczaj miałem 4 jazdy w tygodniu po 2-3 godziny) i dzięki temu szybciej ukończyć cały proces. Co bardzo pomocne, szkoła oferuje możliwość zdawania egzaminu samochodem, na którym się uczysz. Ja z tej opcji skorzystałem i w swoim dobrze już znanym Fiacie 500 zdałem egzamin za pierwszym razem!

2020-12-19

Hubert

Szkoła świetnie przygotowuje do egzaminów

Szkoła świetnie przygotowuje do egzaminów zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Pan Grzegorz Jankowski jest świetnym instruktorem, wskazuje błędy, ale jest sympatyczny, wyrozumiały i przede wszystkim cierpliwy. Wszystkim szczerze polecam.
2020-12-19

Jakub

Polecam Pana Grzegorza!!! Super instruktor!

Polecam Pana Grzegorza!!! Super instruktor!
Julia.
2020-12-08

Julia

Świetnie zainwestowane pieniądze

Świetnie zainwestowane pieniądze – przez cały kurs czułam, że odbywam szkolenie na najwyższym poziomie od kompetentnej kadry. Kwestie problematyczne dla moich znajomych były dla mnie oczywiste, bo wszystko zostało wzorowo wyjaśnione na kursie. Duża w tym zasługa pana Grzegorza Piekuta, który oprócz bycia niezwykłym fachowcem, jest także bardzo sympatycznym i cierpliwym człowiekiem. Czas spędzony na kursie wspominam z uśmiechem i mogę z ręką na sercu polecić każdemu szkołę Lajk.

2020-12-07

Karolina

Super atmosfera, jazdy bardzo przyjemne

Super atmosfera, jazdy bardzo przyjemne wszytko tłumaczone z cierpliwością w sposób przejrzysty dla kursanta. Szczególnie mogę polecić pana Grzegorza Piekuta, zdane za pierwszym razem!
2020-11-30

Laura

Kupiłem jazdy doszkalające!!!

Kupiłem jazdy doszkalające u pana Grzegorza po ośmiu latach od rozpoczęcia kursu. Zdałem w drugim podejściu (w pierwszym zjadł mnie stres na górce) po ok. 30h jazd doszkalających. Pan Grzegorz jest bardzo kulturalnym, spokojnym, cierpliwym i opanowanym instruktorem, pasjonatem swojego zawodu, zna wszystkie trasy egzaminacyjne (na egzaminie miałem niemal dokładnie tą samą trasę, którą jechałem z nim 3h wcześniej) czas zjeżdżony z nim mija bardzo szybko, będzie mi brakowało tego jeżdżenia po Bródnie i rozmów. Bardzo polecam.

2020-11-27

Krystian

Zdałam egzamin za 2 razem

Zdałam egzamin za 2 razem. Przygotowywali mnie wspaniali instruktorzy, bardzo kompetentni w tym co robią. Atmosfera na jazdach była bardzo miła i przyjazna. Czuję że potrafię jeździć samochodem i sprawia mi to dużą przyjemność. Polecam serdecznie.

2020-11-05

Weronika

Z czystym sumieniem mogę polecić

Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę, egzamin zdany za pierwszym razem, bardzo miły Pan Waldemar, z którym można porozmawiać, a najbardziej przekonały mnie jazdy 3-4 razy w tygodniu po dwie, a nawet trzy godziny – w innych szkołach jest to średnio raz w tygodniu i nie spotkałem się nigdzie indziej z jazdami 3 godziny dziennie.

2020-11-03

Konrad

Z całego serca polecam szkołę

Z całego serca polecam szkołę jazdy LAJK! Wiedza teoretyczna przekazana w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Jazdy zawsze w przemiłej atmosferze i w godzinach dopasowanych do potrzeb kursanta. Miałam przyjemność jeździć z Panem Grzegorzem Jankowskim, który nauczył mnie wszystkiego od podstaw i z zaangażowaniem pilnował, żeby każdy manewr został dobrze opanowany. Sprawił także, że uwierzyłam we własne umiejętności i nabrałam pewności siebie za kierownicą. Jeździłam również z Panem Maciejem, który zwracał uwagę na szczegóły i pomógł wyeliminować pojawiające się błędy. Dzięki cennym radom i wskazówkom, które otrzymałam od instruktorów, udało mi się zdać egzamin państwowy za drugim razem. Co najważniejsze, czuję się w pełni przygotowana, żeby samodzielnie prowadzić samochód. Polecam tę szkołę wszystkim, którzy oczekują profesjonalizmu, wysokiej jakości nauczania i bezstresowej atmosfery 🙂

2020-11-0

Ola

Bardzo przyjemna i treściwa nauka

Bardzo przyjemna i treściwa nauka do egzaminu praktycznego i teoretycznego. Nie uczą tylko do egzaminów, ale również co najważniejsze to sprawnego i bezpiecznego kierowania pojazdem.
Polecam wszystkim 🙂

2020-10-30

Maciej

Witam serdecznie 😀 Gorąco polecam

Witam serdecznie 😀
Gorąco polecam szkołę jazdy LAJK, w której miałam jazdy doszkalające.
Moim instruktorem był wspaniały człowiek Pan Waldemar i jestem mu bardzo wdzięczna za jego cierpliwość i wyrozumiałość. Wspaniałe podejście do kursanta bardzo cenne rady i wskazówki .
Wielkie DZIĘKI !!!

Pozdrawiam serdecznie Monika M.😄

2020-10-2

Monika

Serdecznie polecam szkołę jazdy LAJK.

Serdecznie polecam szkołę jazdy LAJK. Po jazdach doszkalających z Panem Grzegorzem Jankowskim egzamin zdany perfekcyjnie.

2020-10-11

Adrian

Bardzo polecam szkołę LAJK!

Bardzo polecam szkołę LAJK. Jazdy miałam z Panem Grzegorzem Jankowskim, któremu bardzo chce podziękować za pełen profesjonalizm, cierpliwość oraz podejście do każdej jazdy. Na wykładach panowała super atmosfera i dużo się z nich wynosi. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Szkołę LAJK wybrałam z polecenia moich znajomych, dlatego z całego serca również wam ją polecam .😀😀

2020-10-10

Agata

Bardzo polecam szkołę jazdy Lajk.

Bardzo polecam szkołę jazdy Lajk. Moimi instruktorami byli Pan Grzegorz Jankowski i Pan Maciej. Pełen profesjonalizm, super atmosfera, bezstresowa i przyjemna. Pan Grzegorz dodatkowo umilał czas świetną muzyką. Od samego początku zero stresu. Każdy manewr był dokładnie pokazywany i tłumaczony. Dzięki temu, że trafiłam do tej szkoły jazdy, nie tylko nauczyłam się dobrze prowadzić samochód, ale także czerpać z tego dużą przyjemność. Dodatkowe jazdy z Panem Grzegorzem Piekutem, niezwykle pozytywnym człowiekiem, tak samo przebiegły w świetnej atmosferze. Po każdej jeździe pozytywny humor utrzymywał się przez kolejne parę dni. Egzamin zdany za 1 razem. Kontakt z biurem szybki i bezproblemowy. Szczerze polecam z całego serca!

2020-09-30

Asia

Inne szkoły wymiękają przy LAJKu!

Inne szkoły wymiękają przy LAJKu!
Niesamowita atmosfera profesjonalizmu, zmieszana z przyjaznym acz merytorycznym podejściem do ucznia, to definicja tego OSK! Wszystko działa jak w zegarku, zaczynając od biura, z którym kontakt jest bezproblemowy, a kończąc na wspaniałych instruktorach. Szczególnie polecam jazdy z Panem Grzegorzem Piekutem! Ponad 30 lat doświadczenia w branży i niesamowity talent czynią z niego Bacha nauki jazdy! Z Panem Grzesiem można porozmawiać na mnóstwo tematów, zna bezbłędnie topografię Warszawy, włączając w to nawet genezy powstania nazw ulic! To człowiek z anielską cierpliwością, profesjonalnym podejściem i wielką wiedzą zarówno o egzaminie na prawo jazdy, jak i o samym prowadzeniu samochodu ogólnie! W cenie kursu nie ma ukrytych kosztów, co jest rzadkością w tej branży 😉 Egzamin zdałem za pierwszym razem, nie zaskoczyło mnie absolutnie nic! Byłem przygotowany nie tylko na wykonywanie zadań egzaminacyjnych, ale również na radzenie sobie z wystawianiem na próbę przez egzaminatora!
Fakt, że kandydaci na kierowców przychodzą do LAJKu z innych szkół na doszkalanie i po kursie bezproblemowo zdają, świadczy w mojej ocenie, że to najlepsza szkoła jazdy w Legionowie :))

2020-10-01

Mateusz Brzozowski

Serdecznie polecam szkołę jazdy LAJK.

Serdecznie polecam szkołę jazdy LAJK. Pełen profesjonalizm i bardzo przyjemna atmosfera. Obydwa egzaminy zdałam za pierwszym razem. Dziękuje bardzo Panu Grzegorzowi Jankowskiemu za świetną naukę jazdy, wysokie kompetencje i świetny kontakt 🙂 Jeszcze raz bardzo gorąco polecam wszystkim!

2020-09-10

Ewa

Z miłą chęcią mogę polecić

Z miłą chęcią mogę polecić szkołę LAJK ponieważ egzamin teoretyczny zdałem za pierwszym razem bez problemu oraz podchodząc do egzaminu praktycznego był bardzo duży stres ale również zdałem za pierwszym razem. Dziękuję bardzo serdecznie Panu Grzegorzowi za naukę gdzie bardzo dużo Mnie nauczył i dzięki Niemu zdałem.

2020-09-06

Mariusz

Najlepsza szkoła jazdy w Legionowie.

Najlepsza szkoła jazdy w Legionowie. Polecam każdemu kto chce się dobrze nauczyć jeździć i szybko, bez stresu zdać egzamin. Szczególnie polecam zajęcia z Panem Grzegorzem Jankowskim.

2020-09-06

Ewa

Z całego serca mogę polecić

Z całego serca mogę polecić szkołę LAJK, spędziłem z jej instruktorami wiele dziesiątek godzin lekcji i z każdej wyniosłem coś nowego co poprawiło moją jazdę. Wielkie podziękowania dla Pana Grzegorza, Pana Maćka i Pana Waldemara za owocną współpracę i w rezultacie pozytywny wynik egzaminu państwowego. Dziękuję i polecam każdemu 🙂

2020-08-20

Janek

Serdecznie polecam szkołę LAJK

Serdecznie polecam szkołę LAJK za profesjonalne podejście do kursanta. Wielkie podziękowania dla Pana Grzegorza Piekuta za wiedzę, którą przekazał podczas jazd oraz za dużą cierpliwość do ucznia. Nauka z tym instruktorem to czysta przyjemność. Jazdy odbywają się w miłej atmosferze, a cenne wskazówki uzyskane podczas kursu zostają w głowie i pomagają zdać egzamin.

2020-08-19

Robert

Polecam szkołę jazdy i dziękuję

Polecam szkołę jazdy i dziękuję wszystkim pracownikom a w szczególności Panu Grzegorzowi.

2020-07-18

Jarosław

Z całego serca polecam

Z całego serca polecam tę Szkołę, pełen profesjonalizm i wyrozumiałość. Zapisałam sie na 2h doszkalające przed egzaminem, i wyszłam z wynikiem pozytywnym. Polecam 🙂

2020-07-14

Gosia

Łącznie wyjeździłam z Lajkiem…

Łącznie wyjeździłam z Lajkiem a dokładniej z najcudowniejszym Panem Waldkiem 5h jazd doszkalających. Dziś zdałam egzamin!!! Panie Waldku jest Pan wielki, będę Pana polecać do wszystkich ludzi i wychwalać, opowiadając historie mojego prawa jazdy do końca życia. Dziękuję za prace i bezstresową naukę a przede wszystkim za naukę niwelowania stresu. JEST PAN WIELKI! szkoła jazdy godna polecenia! ❤️

Karolina
2020-07-07

Karolina

Najlepsza szkoła nauki jazdy, polecam

Najlepsza szkoła nauki jazdy, polecam każdemu kto nigdy nie prowadził, egzamin na pewno będzie pozytywny!

2020-05-27

Katarzyna

Polecam bardzo mocno szkołę jazdy LAJK

Polecam bardzo mocno szkołę jazdy LAJK, a szczególnie instruktora Grzegorza Jankowskiego! Profesjonalne podejście do kursantów oraz miła atmosfera. Zyskałem dużo istotnych informacji, które bez problemu pozwoliły mi na zdanie prawa jazdy za pierwszym razem.

2020-05-26

Bartłomiej

Polecam! Jazdy doszkalające z Panem Waldkiem

Polecam! Jazdy doszkalające z Panem Waldemarem Janczakiem (9h) po prawie rocznej przerwie od kursu i egzaminu teoretycznego, były bardzo pomocne. Uzyskałam wiele istotnych informacji związanych z jazdą, ale i sposobem egzaminowania. Duży plus za pozytywne nastawienie do kursanta. Egzamin zdany za pierwszym razem. Dziękuję bardzo!

2020-05-20

Asia

Gorąco polecam szkołę jazdy!!

Gorąco polecam szkołę jazdy. Instruktor bardzo miły, pomocny i ma duże poczucie humoru. Dzięki kursowi, zdałem bez problemu prawo jazdy. Bardzo profesjonalne podejście do kursantów.

2020-04-23

Jakub

Polecam bardzo mocno szkołę jazdy LAJK!

Polecam bardzo mocno szkołę jazdy! Szczególne podziękowania dla Pana Waldemara Janczaka za cierpliwość oraz odpowiednie przygotowanie do egzaminu państwowego. Świetne podejście do kursanta i odpowiednie wytłumaczenie poszczególnych manewrów pomogły w nabraniu większej pewności siebie za kierownicą. Kurs wspominam bardzo pozytywnie.
Egzamin zdany za 3 razem.
Jeszcze raz bardzo dziękuje za tak dobre przygotowanie!

2020-03-11

Ola

Szkoła nauki jazdy numer 1.

Szkoła nauki jazdy numer 1. Profesjonalne podejście do kursanta 🙂

2020-03-10

Krzysztof

Serdecznie polecam tę szkołę jazdy

Serdecznie polecam tę szkołę jazdy. Moim instruktorem był Pan Grzegorz Jankowski. Człowiek profesjonalista, o ogromnej cierpliwości i wyrozumiałości, z równie olbrzymią wiedzą w wielu dziedzinach oraz wiarą w umiejętności kursanta. Każda jazda przebiegała w miłej i spokojnej atmosferze, przy dobrej muzyce. Nauka bezstresowa, każdy manewr dokładnie pokazywany i tłumaczony. Żadnych problemów z dopasowywaniem godzin jazd. Jazda kontrolna z Panem Grzegorzem Piekutem, niezwykle pozytywnym człowiekiem, tak samo przebiegała bez zarzutów. Egzamin zdany za 1 razem. 🙂 Kontakt z biurem przemiły i bezproblemowy. Szczerze polecam!

2020-03-09

Ola

Należałam do tych osób, które…

Należałam do tych osób, które totalnie nie wierzą w swoje umiejętności za kierownicą. Instruktorzy Pan Grzegorz Piekut oraz Pan Grzegorz Jankowski zmienili to myślenie 😊 🙏 Przygotowują do egzaminu z indywidualnym podejściem z jednoczesną doskonałą znajomością egzaminacyjnych „kruczków”.
Sama firma LAJK jest ponadto bardzo dobrze rozpoznawalna, ma wypracowaną silną, pozytywną markę. Nie żałuję, bardzo polecam 😊

2020-03-08

Monika

Szkoła nauki jazdy godna polecenia!!!

Szkoła nauki jazdy godna polecenia. Miła i komfortowa atmosfera. Dziękuję Panu Grzegorzowi Piekutowi za te kilka wyjeżdżonych godzin, ale przede wszystkim bardzo dziękuję Panu Grzegorzowi Jankowskiemu za to że zawsze znalazł dla mnie czas, za pełen profesjonalizm w trakcie nauki i za to, że nie przestawał we mnie wierzyć. Czuję się odpowiednio przygotowana do rozpoczęcia samodzielnej jazdy 🙂
2020-02-29

Weronika

Polecam szkołę jazdy LAJK

Polecam szkole jazdy lajk, za pełne zaangażowanie, porady oraz profesjonalnie prowadzony kurs, szczerze polecam.
2020-02-15

Natalia

Odpowiednie przygotowanie= wynik pozytywny 🙂

Odpowiednie przygotowanie= wynik pozytywny 🙂

Serdecznie dziękuję Panu Waldkowi za tak wspaniałe przygotowanie mnie do egzaminu. Jazdy odbywały się zawsze w miłej i radosnej atmosferze. Nauczył mnie jak prawidłowo poruszać się w ruchu drogowym, przekazywał bardzo cenne wskazówki. Jest to wyrozumiały i bardzo cierpliwy instruktor z dużym poczuciem humoru. Szczerze polecam i jeszcze raz dziękuję.

2020-02-06

Marta

Dwa lata temu zakończyłem kurs

Dwa lata temu zakończyłem kurs 30 godzin z panem Grzegorzem Piekutem po 2 latach wystarczyło wykupić 3 godziny u pana Grześka żeby zdać egzamin polecam wiedza przekazywana w taki sposób że pozostaje w głowie na lata
2020-02-01

Zbyszek

POLECAM!!!! Jazdy doszkalające z Panem Waldkiem

POLECAM!!!! Jazdy doszkalające z Panem Waldkiem to zero steru,profesjonalizm i miła atmosfera 🙂 wsiadam w swój samochód i jadę w świat 😉

2020-01-26

Justyna

Szczerze polecam

Szczerze polecam. Po zdaniu egzaminu nie jeździłam ponad 5 lat, a wystarczyło kilka godzin wyjeżdżonych z panem Waldkiem, by przypomnieć sobie wszystko. Do tego niesamowita cierpliwość i wyrozumiałość. Nie żałuję, bo z prawdziwą przyjemnością wsiadam do własnego auta teraz. 😉

2020-01-24

Ula

Zdałam 🙂 bardzo się cieszę

Zdałam 🙂 bardzo się cieszę, bo pan WALDEK sprawił, że nie ma co się bać samochodu, trasy, skrzyżowań , znaków, rond, pieszych i tej całej infrastruktury. Każda jazda wnosiła coś nowego. Było bardzo profesjonalnie. (to nie są instruktorzy o których się słyszy, że pokrzyczą na kursanta). Dziękuję też Maćkowi u którego zdawałam egzamin wewnętrzny – za to, że zwrócił mi uwagę na parę rzeczy z innej perspektywy i Grzegorzowi Jankowskiemu (dwie pierwsze jazdy, który od razu mnie nakierował. Jak ktoś szuka szkoły jazdy profesjonalnej, sympatycznych instruktorów to bardzo polecam, bo wszyscy godni zaufania.
2020-01-20

Katarzyna

Bardzo polecam LAJK.

Bardzo polecam. Pan Grzegorz Jankowski bardzo miły, a przy tym konsekwentny, lecz wyrozumiały. Nie miałam problemu z zapisaniem się na jazdy. Egzamin zdany za pierwszym podejściem.
2020-01-17

Wiktoria

POLECAM SZKOŁĘ LAJK.Dzięki cierpliwości, wyrozumiałości,

POLECAM SZKOŁĘ LAJK.
Dzięki cierpliwości, wyrozumiałości, wspaniałego podejścia Pana Grzegorza Jankowskiego udało mi sie zdać w końcu (po zmianie instruktora) egzamin. Mimo tego, że były to jazdy tylko doszkalające, nauczyłam się więcej niż na kursie.
Polecam każdemu kto zaczyna kurs, aby właśnie wybrał Tego instruktora i Tę szkołę. Najważniejsza rzecz: Pan Grzegorz dostosuje się do waszych terminów i godzin w których chcecie jeździć.
Naprawdę polecam.
Monika
2020-01-15

Monika

Z czystym sumieniem polecam szkołę LAJK

Z czystym sumieniem polecam szkołę nauki jazdy LAJK. Bardzo profesjonalne podejście do kursanta. Pan instruktor Grzegorz Jankowski doskonale przygotował mnie do egzaminu poprzez utrwalanie manewrów na trasach egzaminacyjnych, a także poza nimi dzięki czemu egzamin – zarówno teoretyczny jak i praktyczny – zdałem za pierwszym podejściem 🙂
2020-01-10

Kacper

Bardzo polecam szkołę nauki jazdy

Bardzo polecam szkołę nauki jazdy LAJK. Dzięki wspaniałej ekipie zdałem egzamin za pierwszym razem, zarówno teoretyczny jak i praktyczny. Szczególne podziękowania dla Pana Waldemara za cierpliwość i cenne wskazówki oraz dla Pana Grzegorza. Szkołę wybrałem za namową swojej mamy, która się też tu uczyła. Widać szkoła łączy pokolenia.
Jeszcze raz serdeczne podziękowania i gorąco polecam wszystkim jeśli zastanawiają się nad wyborem szkoły jazdy.
03-01-2020 r. Mateusz
2020-01-03

Mateusz

Bardzo polecam, profesjonalne podejście, elastyczne

Bardzo polecam, profesjonalne podejście, elastyczne godziny jazd i wszystko szybko załatwiane.

2019-12-23

Natalia

Bez wahania jestem wstanie polecić LAJK

Bez wahania jestem wstanie polecić szkołę nauki jazdy LAJK. Podejście do wykładów jak i samych jazd jest bardzo profesjonalne. Instruktorzy potrafią wytłumaczyć wszystko tak aby było proste do zrozumienia i wykonania. Z całego serca również polecam Pana Waldemara, z którym spędziłem ponad 30h za kółkiem. Oczywiście egzamin zdany za pierwszym razem.

2019-10-31

Kamil

Egzamin praktyczny zakończył się powodzeniem

Całe jazdy z egzaminatorem jak i wykłady przebiegły bardzo płynnie. Dzisiejszy egzamin praktyczny zakończył się powodzeniem, dzięki idelanemu przygotowaniu przez Pana Waldemara.

2019-10-30

Kamil

Pisze na świeżo. Właśnie zdałem egzamin.

Pisze na swierzo. Właśnie zakończyłem egzamin na prawo jazdy z wynikiem pozytywnym. Nie udałoby mi się to bez opieki pana Grzegorza Jankowskiego który prowadził moje szkolenie, rzetelnie pokazując mi w praktyce aspekty zasad zachowania w ruchu drogowym ze zwróceniem uwagi na technikę jazdy.
Na ostatniej prostej przed egzaminem instruował mnie pan Waldemar Janczak, który bardzo celnie zwracał mi uwagę na szczegóły które w czasie egzaminu zazwyczaj stanowią gwóźdź do trumny. Myśle że to zasługa wieloletniego doświadczenia pana Waldemara. W całej przygodzie z Lajkiem, w czasie jazd i zajęć panowała nieustająca przyjemna atmosfera, a nauka kierowania pojazdem była przyjemną odskocznią od dnia codziennego 😉

2019-10-18

Karol

Z czystym sumieniem mogę polecić LAJK

Dłuższą chwilę zajęło mi znalezienie odpowiedniego ośrodka szkoleniowego dla przyszłych kierowców. Z czystym sumieniem mogę polecić LAJK do którego uczęszczałam, to był strzał w 10! Od samego początku, zarówno Pani Bogusia która jest „sercem ” Ośrodka jak i reszta załogi tj. Pan Waldemar oraz Pan Maciej którzy rzetelnie, profesjonalnie i z dozą humoru 🙂 przekazują wiedzę teoretyczną, Pan Piekut – ”złoty człowiek ”:), nie tylko profesjonalista w swojej dziedzinie ale także ciepły, uśmiechnięty i pozytywny człowiek. No i wreszcie instruktor z którym miałam przyjemność uczyć się jeździć – Pan Grzegorz Jankowski. Pewnie niejednokrotnie chciał uciec z jazd haha ale okazał się wyrozumiały i cierpliwy 🙂 Bardzo duża wiedza, profesjonalizm i doświadczenie doprowadziły mnie do zdania egzaminu za drugim podejściem co uważam za duży sukces 😉 POLECAM LAJKA w 100% !!!

2019-10-01

Ewa

Odpowiednie przygotowanie odwdzięczyło się zdaniem egzaminów za pierwszym podejściem.

Odpowiednie przygotowanie odwdzięczyło się zdaniem egzaminów za pierwszym podejściem.

Z czystym sumieniem mogę polecić ośrodek jak i instruktora Pana Grzegorza Jankowskiego. Jazdy bezproblemowe, masa cennych wskazówek oraz miła atmosfera dzięki której stres malał z każdą godziną . Duży plus za pokłady cierpliwości które usilnie były przeze mnie testowane w trakcie jazd 🙂

2019-09-07

Michał

Miałam tą uprzejmość jeździć z Panem Maćkiem

Miałam tą uprzejmość jeździć z Panem Maćkiem i jestem pod wrażeniem jego kompetencji i doświadczenia. Dzięki niemu jazda stała się prosta i przyjemna. Jest to przemiła osoba z indywidualnym podejściem do kursanta. Tłumaczy, nie ocenia. Starał się bym zrozumiała każdy błąd i systematycznie te błędy korygowaliśmy. Coraz pewniej czułam się na drodze. Wiedza, którą przekazał mi Pan Maciek i dobrze spożytkowane jazdy przełożyły się na dobrze zdany egzamin za pierwszym razem!
Oczywiście szkoła nie tylko ma przemiłych instruktorów ale również Panią Bogusie, która z uśmiechem wita w biurze kursantów.
To były bardzo miłe chwile spędzone z lajkiem 🙂

2019-09-06

Basia

Wszechstronne, rzetelne przygotowanie. Jestem pod wrażeniem

Wszechstronne, rzetelne przygotowanie

Jestem pod wrażeniem dokładności i precyzji z jaką przygotowywani są kursanci. Wszystko dopracowane w każdym szczególe, włącznie z punktualnością stawiania się instruktorów na umówioną godzinę jazd 🙂

2019-09-05

Jakub

NAJLEPSZA szkoła w Legionowie-Lajk Polecam każdemu

NAJLEPSZA szkoła w Legionowie-Lajk

Polecam każdemu szkołę jazdy Lajk.
Profesjonalne podejście zarówno instruktorów P.Waldemara i Grzegorza jak również P.Bogusi-kierownika biura(bardzo ciepła osoba),zawsze służyli dobrą radą i pomocą,syn bezstresowo ukończył kurs i zdał egzamin państwowy.
Jeszcze raz serdeczne PODZIĘKOWANIA dla zespołu Lajk.
POLECAMY KAŻDEMU!
Zadowolona mama i syn.

2019-09-03

Karolina Pazyrska

Polecam tą szkołę jazdy. Profesjonalne podejście

Polecam tą szkołę jazdy.Profesjonalne podejście do kursanta.Zdane za pierwszym razem.

2019-08-27

Kacper

Pan Grzegorz Jankowski jest idealny

Pan Grzegorz Jankowski jest idealnym instruktorem dla osób ktore nie koniecznie dobrze czują się za kierownicą i uważają jazdę za czarną magię . Jest cierpliwy , służy dobrą radą , pociesza , jest szczery gdy potrzeba oraz przywraca wiare w swoje umiejętności i nakłania do walki . Uczy bardzo dobrej metody która sprawdza sie na łuku jak i skutecznie eliminuje błędy ktore nabyłam podczas miesięcznej przerwy . Brałam dodatkowe 13 godzin i bede je bardzo ciepło wspominać . Serdecznie pozdrawiam !

2019-08-26

KINGA

Dokupiłem w tej firmie doszkalanie

Dokupiłem w tej firmie doszkalanie sześciogodzinne. To były dobrze wydane pieniądze. Polecam jazdy z Panem Grzegorzem Piekutem, dzięki tym jazdom poprawiłem swoje błędy i nabrałem większej pewności za kierownicą, co pozwoliło mi zdać egzamin praktyczny. Serdecznie polecam ten ośrodek i tego Pana instruktora.
Bardzo dziękuję za ten miły czas spędzony za kółkiem w tej Akademii! Pozdrawiam!

2019-08-13

Szymon

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i dokładności z jaką cały zespół Akademii podchodzi do nauki przyszłych kierowców
Prawo jazdy zdane za pierwszym razem, A dodatkowo bezcenna wiedza przydatna nie tyle co podczas samego egzaminu ale podczas codziennej jazdy niesamowicie praktyczne umiejętności które zostają na całe życie
Dobrze przygotowane zajęcie innowacyjne metody i niezrównane towarzystwo i wspaniałe lekcje pana Grzegorza Piekuta nie dają innego wyboru jak polecić każdemu tę szkołę jazdy
Polecam z całego serca i dziękuję A za to przygodę i wspaniały sukces który ją zwieńczył!

2019-07-26

Paweł

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu LAJK. Dziękuję mojemu wspaniałemu instruktorowi- Panu Grzegorzowi Piekutowi (którego polecam wszystkim całym sercem) za cenne wskazówki, wiele ciekawostek dot. zakresu ruchu drogowego, historii Warszawy i wielu innych. Szczególne podziękowania należą się również Panu Grzegorzowi Jankowskiemu, z którym również miałem przyjemność jeździć. Dziękuję także Panu Mackowi oraz Panu Waldkowi za ciekawie prowadzone zajęcia teoretyczne oraz Pani Bogusi za bezproblemowy kontakt z biurem i pomoc.
Szkołę polecam każdemu, zarówno tym którzy coś już umieją, jak i tym którzy chcą się nauczyć jeździć od podstaw. Szkoła oferuje świetne przygotowanie. Egzamin, zarówno teoretyczny, jak i praktyczny zdałem bezbłędnie, za pierwszym razem.
Wielki LAJK dla szkoły 😊

2019-07-22

Kacper

Szkoła jazdy godna polecenia. Zdecydowanie

Szkoła jazdy godna polecenia. Zdecydowanie najlepsza w Legionowie. Profesjonalizm w każdym zakresie jeżeli chodzi o temat nauki jazdy. Sama uczyłam się jeździć z Panem Waldkiem naście lat temu, a teraz moja córka z nim jeździła i właśnie zdała egzamin. Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę, a w szczególności Pana Waldka, który swoim spokojem i doświadczeniem każdego przeprowadzi przez ten stresujący czas 🙂

2019-07-15

Eliza

Najlepsza szkoła nauki jazdy

Najlepsza szkoła nauki jazdy z najlepszymi instruktorami. Wszystko powoli z cierpliwością. Pan Grzegorz Piekut zdecydowanie człowiek na właściwym miejscu, zamiłowanie do pracy, cierpliwość i to jak potrafi przekazać wiedzę nie mieści się w głowie ! Polecam z czystym sumieniem! :)))

2019-07-10

Julita

Najlepsza szkoła jazdy jaka mogła

Najlepsza szkoła jazdy jaka mogła mi sie trafić❤. Wspaniali instruktorzy,którzy z pasją i duży profesjonalizmem podchodzą do pracy i starannie przygotowują do egzaminu. Polecam bardzo P.Grzegorza P.. Człowiek o dużej wiedzy, cierpliwości,pasji. Jazdy to czysta przyjemność. Nic nie zaskoczyło mnie na egzaminie. Najszczersze podziękowania dla całego teamu Lajk

2019-07-04

Karolina

Jak najbardziej polecam szkołę nauki

Jak najbardziej polecam szkołę nauki jazdy LAJK 👍🏻
Kwestia organizacyjna oraz opieka nad każdym kursantem indywidualnie na bardzo wysokim poziomie 😀 Pani Bogusia od samego początku wszystko dokładnie wytłumaczyła i przedstawiła cały tok kursu.
Zajęcia teoretyczne z Panem Maciejem przeprowadzone w bardzo profesjonalny, ciekawy i co najważniejsze zrozumiały sposób. Wiele wskazówek, które przydają się nie tylko na egzaminie ale również w późniejszej jeździe.
Jazdy z Panem Grzegorzem Jankowskim, który posiada 17 letnie doświadczenie w nauczaniu były czystą przyjemnością 🤩 Nauczyłam się wszystkiego od samych podstaw. Po każdych następnych godzinach moje umiejętności się doskonaliły. Terminy oraz godziny jazd jak najbardziej dopasowane do kursanta.
Umiejętności zdobyte dzięki Panu Grzegorzowi oraz wspólna praca nad moimi błędami pozwoliły mi bez problemu zdać egzamin praktyczny jak i teoretyczny za pierwszym razem😀

2019-07-04

Ola

Najlepsza szkola jazdy w Legionowie

Najlepsza szkola jazdy w Legionowie 😊😊😊 Genialni instruktorzy, ktorzy naprawde solidnie przygotuja do egzaminu ! Szczegolnie polecam Pana Grzegorza P.. Jest to czlowiek o niesamowitej wiedzy, cierpliwosci i kulturze, ktory bezwzglednie przygotuje na kazda okolicznosc 😊

2019-06-29

Kinga

Polecam. Szczegółowo tłumaczone każde

Polecam. Szczegółowo tłumaczone każde zadania, które są na egzaminie o których nie miałam pojęcia, szczegóły, które mogą zaważyć na całym egzaminie. Posługiwanie się fachowym językiem stosując polecenia odnośnie jazdy. Nic Cię nie zaskoczy poczujesz się jak na egzaminie.

2019-06-17

Lucyna

Wybór szkoły gdzie miałem sobie

Wybór szkoły gdzie miałem sobie zrobić jazdy doszkalające był całkiem przypadkowy. Spodobało mi się logo 🙂 . Okazało się, że nie tylko logo mają fajne. Dzięki Lajkowi i pracującym tam ludziom, nie tylko nauczyłem się jeździć na egzamin, ale też w normalnym, codziennym ruchu drogowym. Jazdy były pełne humoru,rzeczowej wiedzy i bez niepotrzebnego stresu. Przekonałem się na sobie, że potrafię się nauczyć jeździć, choć w poprzednim ośrodku prawie w to zwątpiłem. Ci ludzie naprawdę potrafią nauczyć kursantów jeździć bezpiecznie i rzetelnie przygotować do egzaminu.

2019-06-11

Piotr K.

Szkołę polecił mi mój kolega,

Szkołę polecił mi mój kolega, który sam robił prawo jazdy w tej szkole, mówił o niej tak pozytywnie, że moim oczywistym wyborem stał się Lajk. Do teorii przygotowywałem się sam, dostałem dostęp do odpowiedniego serwisu z odpowiednim materiałem i pytaniami egzaminacyjnymi, które są dokładnie takie same jakie na egzaminie. Egzamin teoretyczny zdałem za 1 razem, zdobywając wynik 74/74 pkt.. Wybór instruktora był oczywisty – Pan Grzegorz Piekut, niesamowity nauczyciel, z którym nawet 3 godziny jazdy upływały niesamowicie szybko. Pan Grzegorz nauczył mnie bardzo wielu rzeczy, które mogą mnie spotkać nie tylko na egzaminie, ale także w jeździe prywatnej, po zdaniu prawka. Tłumaczy wszystko w bardzo jasny i przejrzysty sposób, tak, że egzaminatorowi naprawdę trudno jest postawić wynik negatywny z egzaminy praktycznego. Oprócz tego Pan Grzegorz jest osobą o przemiłym poczuciu humoru, jazda z nim nigdy się nie nudzi, a jednocześnie uczy. Świetna metodyka tego instruktora sprawiła, że zdałem egzamin praktyczny za pierwszym razem, a jazda samochodem jest dla mnie czystą przyjemnością. W tym OSK wszystko dopięte jest na ostatni guzik, kontakt z biurem bardzo dobry, a Pani Bogumiła to bardzo miła i pogodna osoba. Również Pan Grzegorz Jankowski, z którym także miałem przyjemność jeździć, jest bardzo dobrym instruktorem, który wiele potrafi nauczyć. Dziękuje z całego serca całemu zespołowi Lajk, a w szczególności Panu Piekutowi, bez którego ten sukces nie byłby możliwy. Serdecznie polecam każdemu ten OSK i jazdy z Panem Grzegorzem Piekutem, które są na najwyższym poziomie i niezapomniane.

2019-05-24

Wojciech

Bardzo dobra szkoła jazdy, dzięki

Bardzo dobra szkoła jazdy, dzięki Panu Waldkowi udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem bez żadnego problemu do tego przed skończeniem pełnoletności. Zajęcia z Panem Waldkiem były świetne, sporo wymagał, ale zarazem sporo uczył i starał się poprawiać każdy mój błąd kiedy samemu nie mogłem go skorygować. Godziny zajęć praktycznych były ustawione w bardzo odpowiadających mi godzinach, czy to po szkole, czy w godzinach porannych kiedy miałem dzień wolny. Z całego serca polecam szkołę LAJK <3

2019-05-08

Jakub

Przede wszystkim chciałbym podziękować Panu

Przede wszystkim chciałbym podziękować Panu Grzegorzowi Piekut. Najlepszy profesjonalista w swoim fachu. Wspaniały człowiek jak i nauczyciel, lepszego nie znajdziecie. Nauka z Panem Grzegorzem to sama przyjemność. Zawsze we mnie wierzył od samego początku a na ostatnich godzinach nauki mówił że napewno zdam i że musze w siebie wierzyć no i tak się stało zdane za pierwszym razem 🙂🙂🙂🙂Więc jak nie wiecie gdzie iść na prawo jazdy to tylko Lajk a przede wszystkim Pan instruktor Grzegorz Piekut!!! 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

2019-05-08

Rafał

Najlepsza szkoła jazdy jaką mogłam

Najlepsza szkoła jazdy jaką mogłam wybrać. Pan Grzegorz Piekut to nie tylko świetny i profesjonalny instruktor, ale tez wspaniały człowiek. Do końca we mnie wierzył i wczoraj udało mi się ukończyć egzamin z wynikiem pozytywnym. Serdecznie polecam każdemu.

Ania

2019-04-24

Ania

O tym, że jest to

O tym, że jest to wspaniała szkoła wiedziałam już wcześniej od córki, która dzięki niej jest świetnym kierowcą. Po namowach ja również zdecydowałam się na ten krok. Wybór był oczywisty, LAJK i p. Grzegorz Piekut. Pan Grzegorz wierzył we mnie do końca, bardziej niż ja sama😉 Zajęcia prowadził w sposób absolutnie genialny. Zero stresu, wszystko dokładanie i przejrzyście tłumaczone, wręcz rysowane, błędy za każdym razem omawiane i poprawiane, i poprawiane, i poprawiane do skutku😊 Ćwiczyliśmy wszystkie wymagane elementy, dzięki czemu na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło. Panie Grzegorzu bardzo za to dziękuję, jak również za dyspozycyjność, możliwość częstych jazd, poczucie humoru, wspaniałą atmosferę i …. zdany egzamin oczywiście😊; szczerze mówiąc nie wierzyłam, że uda mi się za to 2gim podejściem. To dzięki Panu!
LAJK to oczywiście nie tylko Pan Grzegorz. Pani Bogusia – kobieta anioł, niesłychanie pomocna, Pan Waldemar i Pan. Maciej – mistrzowie w przekazywaniu teorii, Pan Grzegorz (drugi😉) – świetny, stawiający na samodzielność instruktor. Jednym słowem super profesjonalna szkoła ze wspaniałymi ludźmi. Jeśli ktoś ma wątpliwości czy i gdzie przystąpić do kursu, z przekonaniem zachęcam – TAK, koniecznie w LAJKU!

2019-04-12

Ania

Najlepsza szkoła jazdy na świecie

Najlepsza szkoła jazdy na świecie !!! Kursy bardzo profesjonalne, instruktorzy bardzo uprzejmi i zaangażowani w swoją prace oraz super atmosfera. Szczególne podziękowania dla Pana Grzegorza Piekuta, który jest bardzo cierpliwym, spokojnym i doświadczonym instruktorem a przy tym najbardziej sympatycznym i uśmiechniętym człowiekiem jakiego znam. Przekazał mi wiedzę i nauczył mnie wykorzystywania jej w praktyce w bardzo jasny sposób. Dzięki temu udało mi się zdać egzaminy za pierwszym razem. Jeszcze raz dziękuje za wszystko czego się tam nauczyłam i uważam, że warto się udać właśnie do tej szkoły jazdy i polecam każdemu!!!!

2019-04-11

Emilka

Dziękowałem już telefonicznie i jeszcze

Dziękowałem już telefonicznie i jeszcze raz podziękuję na forum!
Świetna szkoła !!! Po kilkuletniej przerwie , postanowiłem zabrać się za prawo jazdy od nowa. Dzięki Panu Waldkowi udało się zdać za pierwszym razem! Z czystym sumieniem mogę polecić firmę LAJK ! Atmosfera na 6 , nauka jazdy na 6, Panowie instruktorzy na 6 ! ( miałem możliwość jazdy z P. Grzesiem i P. Maćkiem. SUPEER ! Dzięki jeszcze raz !

2019-03-27

Mateusz

Bardzo mili instruktorzy i kurs

Bardzo mili instruktorzy i kurs prowadzony na bardzo wysokim poziomie. Nauka to była przyjemność.
Polecam

2019-03-15

Sebastian

Świetna szkoła! Teoria sprawnie, szybko

Świetna szkoła! Teoria sprawnie, szybko i przyjemnie. Jazdy z wysoką częstotliwością, dostosowanie do kursanta. Super kontakt z instruktorami. Miałam przyjemność jeździć z panem Waldemarem Janczakiem- wspaniały człowiek, świetny instruktor, spokojny, czujny, stanowczy ale nie wywiera absolutnie żadnej presji, widać że bardzo doświadczony i z pasją . Grzegorzem Jankowskim- doświadczony, konkretny, taktycznie podchodzący do jazdy- zwraca uwagę w koniecznych sytuacjach ale pozwala na samodzielne decyzje i świetnie tłumaczy co i jak. Dodatkowo bardzo zainteresowany kursantem- dopytuje, motywuje, wspiera.
W skrócie: polecam tę szkołę z całego serca! Nauka jazdy w tak świetnej atmosferze to czysta przyjemność i aż mi szkoda że to koniec dla mnie.

2019-03-02

Kalina

Szczególnie polecam pana Grzegorza Piekuta,

Szczególnie polecam pana Grzegorza Piekuta, jest to wybitny instruktor, z ogromną wiedzą, doświadczeniem i spokojem, jestem przekonany że na lepszego nie można trafić. Pozdrawiam jego jak i mr.Davey z USA oraz panią Anię ze stacji.

2019-01-30

Aleksy

To Dobra szkoła Teoria za

To Dobra szkoła Teoria za 1 razem
Jazda za 2-gim. Bo nie zapaliłem świateł i nie wyjechałem z placu haha ale udało mi się 2gim i nawet egzaminator był zaskoczony moją wiedzą i motoryką jazdy tak że naprawdę polecam i przy okazji chciałbym jeszcze raz podziękować Kierownikowi biura Pani Bogusi Jandczak za motywacje do nauki😁 i Panu instr. Grzegorzowi Piekutowi za Patetęty na parkowania i za szkoła dzięki której nie oglądam się za siebie bo mam od tego lusterka 😁 Pozdrawiam Mario

2019-01-23

Mariusz

Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy. Bardzo

Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy. Bardzo ciekawie poprowadzone wykłady, przyjemna atmosfera podczas jazd, ogromna wiedza i profesjonalizm instruktorów. Z Panem Waldkiem można jechać na koniec świata i jeszcze dalej. Bardzo dziękuje i pozdrawiam.

2019-01-22

Ola

Szkoła nauki jazdy raczej powinienem

Szkoła nauki jazdy raczej powinienem napisać Akademia nauki jazdy i już uzasadniam dlaczego nie jest to zwykła szkoła lecz moim zdaniem wręcz Akademia dla początkujących kierowców, Miałem osobiście przyjemność spotkać dwóch moim Instruktorem był Pan Grzegorz Jankowski i również miałem okazję spędzić kilka godzin z drugim Panem Grzegorzem. Dobrze teraz o samych godzinach spędzonych z Panem Grzegorzem Jankowskim absolutnie żadnego stresu ogromne doświadczenie umiejętność przekazywania wiedzy w profesjonalny sposób bardzo dobry kontakt na każdej płaszczyźnie czy w rozmowie podczas jazdy czy telefoniczny w celu umówienia kolejnego spotkania egzamin zdany za pierwszym razem chętnie bym jeszcze pojeździł z Panem Grzegorzem było o czym rozmawiać i te kilkanaście godzin to mało 🙂 Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

2019-01-11

Rafał

Serdecznie polecam Lajk – profesjonalnie

Serdecznie polecam Lajk – profesjonalnie przygotowani instruktorzy, przemiła Pani Bogusia, która poprowadzi przez meandry administracyjne stanowią rewelacyjny zespół tej szkoły. Polecam jazdy z p. Waldkiem, bo to niewyczerpana skarbnica wiedzy, doświadczenia i dobrego humoru 🙂 (jak również z p. Grzegorzem i drugim p. Grzegorzem 🙂

Wszystko na 5+ 🙂

2019-01-02

Ola

Wspaniała szkoła jazdy! Polecam każdemu

Wspaniała szkoła jazdy! Polecam każdemu ☺️ Ja miałam zajęcia z Panem Grzegorzem Jankowskim i nie wyobrażam sobie lepszego instruktora. Wszystko wytłumaczone na spokojnie i przejrzyście. Atmosfera bezstresowa i o dobrej muzyce można nawet porozmawiać 😉
Nie miałam problemów ze zdaniem egzaminu w Warszawie i cały czas czułam wsparcie ze strony swojego instruktora, który ma ogromną wiedzę i chętnie ją przekazuje. Aż żal było kończyć spotkania po zdanym egzaminie 😔😂
Ponadto łatwo można ustalić terminy i miejsce lekcji. Jestem bardzo zadowolona❣️

2018-12-28

Natalia

Znajomy polecił mi tę szkołę

Znajomy polecił mi tę szkołę jazdy i jestem z niej bardzo zadowolony. Po prostu lepiej trafić nie mogłem. Pan Waldek przekazał mi bardzo potrzebną wiedzę dla mnie czyli początkującego kierowcy. Na jazdach nigdy nie czułem się źle, wręcz przeciwnie cieszyłem się, że mogę iść jeździć znowu. Będę polecać tę szkołę każdemu mojemu znajomemu. Cieszę się, że mogłem nauczyć się jeździć przy tak doświadczonych ludziach jak Pan Waldek.

2018-12-17

Jakub

Do LAJK trafiłem z polecenia

Do LAJK trafiłem z polecenia brata, kolegów i koleżanek, i po kursie podzielam ich zdanie że jest to najlepsza szkoła jazdy. Bardzo miła i pomocna Pani pracująca w biurze kierowała mnie jak otrzymać PKK, gdzie i do jakiego lekarza się zapisać na badania oraz pilnowała aby wszystkie formalności przebiegły bez żadnego problemu. Instruktorzy zawsze odpowiadali na moje pytania i wytyczali mi popełnione błędy oraz uczyli jak powinienem to zrobić poprawnie co poskutkowało zdaniem obu egzaminów państwowych za pierwszym razem. Szkołę oceniam na 10/10 i będę polecać ją dalej 🙂

2018-12-18

Kamil

Do LAJK’u trafiłem z polecenia,

Do LAJK’u trafiłem z polecenia, nie żałuje tego wyboru. Kurs teoretyczny oraz praktyczny był bardzo profesjonalnie przeprowadzony. Generalnie wszystko sprawnie poszło. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałem bez większego problemu. Polecam wszystkim osobom które zastanawiają się nad wyborem szkoły jazdy.

2018-12-13

Krzysztof

Serdecznie polecam naukę jazdy w

Serdecznie polecam naukę jazdy w Legionowskiej Akademii Jazdy Kierowców LAJK. Kurs teoretyczny, pierwszej pomocy i wszelkie formalności przebiegły bardzo sprawnie. Pan Grzegorz Jankowski to instruktor z powołania, bardzo zaangażowany w przekazywanie swoje wiedzy. Miły, cierpliwy, wszystko jasno tłumaczy. Umawianie terminów jazd wieczorami, popołudniami i w weekendy nie stanowiło problemu. Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem szkoły jady w Legionowie.

2018-12-12

Katarzyna

Bardzo profesjonalne podejście, dzięki instruktorom

Bardzo profesjonalne podejście, dzięki instruktorom zdałem za 1 razem ,zostało mi wytłumaczone wszystko od podstaw.Polecam na prawdę!

2018-12-12

Bartosz

Do szkoły nauki jazdy Lajk

Do szkoły nauki jazdy Lajk trafiłam z polecenia i nie żałuję! Teoria minęła szybko i sprawnie. Instruktorzy są mili i cierpliwi. Część praktyczna minęła mi szybko w miłej atmosferze. Warto dodać, że instruktorzy są kompetentni z wieloletnim doświadczeniem. Brak problemów związanych z kontaktem i ustawieniem jazd. Polecam serdecznie!

2018-12-02

Natalia

Do Lajk’a trafiłam po kilku niezdanych

Do Lajk’a trafiłam po kilku niezdanych egzaminach. Instruktorzy są mili i wyrozumiali, widać że mają indywidualne podejście do każdego kursanta. Analizują i przede wszystkim tłumaczą popełniony błąd i do skutku tłumaczą jak poprawnie wykonać dane zadanie. Panowie są bardzo pomocni i bardzo chętnie odpowiadają na wszelkie pytania, co również przekłada się na atmosferę w trakcie jazd. Polecam każdemu !!!!

2018-11-23

Natalia

Do szkoły nauki jazdy LAJK

Do szkoły nauki jazdy LAJK przyszłam z polecenia i sama mogę ją polecić. Teoria przebiegła sprawnie, w miłej atmosferze.Jazda z Panem Grzegorzem Piekutem to sama przyjemność. Miły, wyrozumiały, z poczuciem humoru. Przekazuje wiedzę w prosty i zrozumiały sposób.
POLECAM 😊

2018-11-20

Karolina

Grzegorz Piekut… Anioł nie człowiek

Grzegorz Piekut… Anioł nie człowiek 🙂
Pełen profesjonalizm. Cierpliwy, wyrozumiały z poczuciem humoru. Wierzył we mnie do końca, egzamin zdany za pierwszym razem 🙂

2018-11-10

Magda

Pan Grzegorz Piekut wspaniały człowiek,instruktor

Pan Grzegorz Piekut wspaniały człowiek,instruktor który całym sercem przekazuje i uczy. Jestem b.wdzięczna za spotkanie jakie dane mi było z P.Grzegorzem.
Jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.
Polecam p.Grzegorza wszystkim ,którzy chcą nauczyć się dobrze prowadzić samochód.
Grażyna Broma.

2018-11-06

Grazyna

Po prostu czysty profesjonalizm, doświadczenie

Po prostu czysty profesjonalizm, doświadczenie i chęć do działania. Oprócz przygotowania do zdania egzaminu jest się również przygotowanym do normalnej jazdy, co jest wielkim plusem. Ja akurat miałem przyjemność jeździć z Panem Maćkiem, którego serdecznie pozdrawiam, ale w takiej szkółce złych instruktorów raczej nie ma.

Bardzo polecam 😀

2018-10-28

Szymon

Świetne przygotowanie do obu egzaminów

Świetne przygotowanie do obu egzaminów w bezstresowych warunkach. Teoria przeprowadzona w ciekawy i interesujący sposób. Jazda z panem Grzegorzem Piekutem sprawiła, że cały kurs był czystą przyjemnością. Jestem zadowolony z wyboru szkoły.

2018-10-19

Michał

Witam, moim zdaniem to super szkoła

Witam,moim zdaniem to super szkola jazdy!!!!duzo tlumacza i ucza jazdy ktora przydaje sie nie tylko do egzaminu,gdybym miala jeszcze raz podjac decyzje ktora szkole wybrac bez zastanowienia jeszcze raz wybralabym LAJK,i atmosfera jest naprawde ok,polecam i pozdrawiam p.Waldemara i Macka,do pozdrowien podpisuje sie tez Ania

2018-09-12

Kamila

Mogę polecić lajk’a

Mogę polecić lajk’a jako bardzo dobrą szkołę. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Cała odlewnicza zwiedzona podczas kursu, nie było zaskoczenia na egzaminie

2018-09-13

Adrian

Po prostu najlepsza!

Po prostu najlepsza! Każdemu kto zastanawia się nad wyborem miejsca do nauki jazdy nie może lepiej trafić. Świetni instruktorzy, tak lubiłem swoje jazdy doszkalające, że aż trochę przykro zdać 🙂
Pozdrowienia dla Pana Waldka i Maćka.

2018-07-27

Karol

Witam, jestem zachwycony kursem

Witam, jestem zachwycony kursem uczą naprawdę super bez stresu i nerwów same konkrety i praktyka życiowa:) testy identyczne jak na egzaminie (zdane za pierwszym razem) A praktyka za drugim:) nie mam żadnych zastrzeżeń instruktora polecam Pana Grzegorza Piekuta nie będziecie zawiedzeni:-) dzięki Lajk pozdrawiam ps mam hasło reklamowe : Lajk- i like it:-)

2018-07-23

Paweł

Bardzo polecam! Teoria była prowadzona…

Bardzo polecam! Teoria była prowadzona w bardzo ciekawy i interesujący sposób, tak samo jak jazdy. Mimo dużej przerwy od zakończenia jazd do egzaminu udało mi się zdać oba (teorie oraz praktykę) za pierwszym razem. Szkoła nie tylko uczy zdawać egzamin, ale uczy również wielu praktycznych rzeczy, które bardzo się przydają początkującym kierowcom. Jestem zadowolony z wyboru szkoły jazdy Lajk

2018-07-17

Jan

Dziękuję bardzo instruktorowi Waldkowi

Dziękuję bardzo instruktorowi Waldkowi za doskonałe przygotowanie mnie do egzaminu, cierpliwość, spokój i poczucie humoru, oraz miłą atmosferę podczas nauki jazdy.
Nauka i doskonalenie techniki jazdy pod okiem tego instruktora to czysta przyjemność. Jak najbardziej polecam szkołę jazdy LAJK.

2018-07-20

Paula

Bardzo dobra szkoła jazdy. Polecam!

Bardzo dobra szkoła jazdy. Po 33h kursu zdałam za pierwszym razem. Mogę z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę nawet tym co w siebie nie wierzą. Instruktorzy bardzo sympatyczni, są po prostu BOSCY. Podziękowania dla Pani Bigusi, Pana Waldka i Pana Grzegorza oraz dla całej ekipy.

2018-07-11

Sylwia

Myślę, że mój dzisiejszy pozytywny

Myślę, że mój dzisiejszy wynik egzaminu-POZYTYWNY będzie najlepszą rekomendacją. Dzięki wspaniałemu panu Waldkowi zdałam za pierwszym razem po 32h jazd. Polecam LAJK wszystkim, który chcą uczyć się w miłej atmosferze, bez stresu i szybko. DZIĘKUJĘ <3 z całego serca.

2018-06-21

Wiktoria

Witam! Jeżeli ktoś ma zamiar…

Witam!
Jeżeli ktoś ma zamiar zapisać się na kurs prawa jazdy i nie wie którą szkołę wybrać, to szczerze polecam : LAJK to jedyna szkoła która posiada tak fachową kadrę. Instruktorzy super mili z poczuciem humoru, cierpliwie tłumaczą, podpowiadają, uczą i wspierają.
Waldek dzięki Tobie zdałam egzamin jestem Ci bardzo wdzięczna!!!!
Gorąco polecam😁😁😁

2018-06-16

Kasia

Szczerze polecam!!!

Szczerze polecam! Część teoretyczna bardzo dobrze przeprowadzona, kontakt z biurem bezproblemowy, nauka praktyczna z Panem Grzegorzem Piekutem na najwyższym poziomie, nauka podstaw jazdy, a następnie ich szlifowanie to bardzo przyjemna rzecz przy doświadczonym Instruktorze. Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas, zdobytą wiedzę i bardzo dużą motywację, obydwa egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem, jeszcze raz dziękuję i polecam!
Kacper

2018-06-09

Kacper

Szkołę mogę polecić z czystym sumieniem

Szkołę mogę polecić z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm a przy tym świetna atmosfera. W Lajku nauczyłem się przede wszystkim nie tylko jak zdać egzamin ale jak być świetnym kierowcą w mojej całej przygodzie za kierownicą. Gorąco polecam Pana Grzegorza Piekuta który jest bardzo motywującym i wspierającym instruktorem. Jeszcze raz dziękuje za wszystko i pozdrawiam.

2018-06-01

Robert

Super, super, po prostu super!

Super, super, po prostu super! Najlepsi z najlepszych. Dziękuję bardzo Panu Waldkowi ( Bardziej Boskiemu) i Panu Grzegorzowi Piekutowi (Boskiemu).Za wspaniałe przygotowanie, cierpliwość i dużą dawke poczucia humoru. Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem. Jesteście wspaniali dziękuję!

Agnieszka

2018-05-23

Agnieszka

Gorąco polecam szkołę lajk ,

Gorąco polecam szkołę lajk , w której miałam jazdy doszkalające . Dzięki zaangażowaniu i cierpliwości p. Waldka zdałam egzamin państwowy . Polecam serdecznie wszystkim!!!

2018-05-07

Sylwia

Szkołę jazdy oceniam na 5

Szkołę jazdy oceniam na 5, pełen profesjonalizm, jazda z Panem Grzegorzem Piekut i Panem Waldkiem bezstresowa, miła atmosfera , doceniam punktualność oraz cierpliwość. Egzamin zdany bez problemów

2018-04-06

Halina

W Akademii Lajk brałam godziny

W Akademii Lajk brałam godziny doszkalające i ku mojemu szczęściu trafiłam do pana Waldka „najlepszy szlifierz w Legionowie” ;-]zapewne będzie wiedział o co chodzi…wspaniały człowiek instruktor o wielkim sercu poczuciu humoru!Każda
godzina nauki to prawdziwa przyjemność.Atmosfera i pełen profesjonalizm sprawiła że wreszcie jadę ….we właściwą stronę;-]]a w tle słychać …hej mała nie szalej.Dziękuje Waldi;-] Monia

2018-03-28

Monika

Serdecznie POLECAM !

Serdecznie POLECAM !

W nauce jazdy LAJK korzystałam z opcji doszkalania. Wcześniejsze podejścia do egzaminu praktycznego kończyły się kilkakrotnie wynikiem negatywnym. Powoli zaczęłam tracić nadzieję, że kiedyś uda mi się zdobyć ten jakże upragniony dokument. Jednak wystarczyło kilka godzin wyjeżdżonych pod czujnym okiem Pana Waldka i po kilku dniach stałam się szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy.
Punktualność, zaangażowanie, spokój oraz pełen profesjonalizm, to cechy które idealnie określają profesjonalnego instruktora jakim jest Pan Waldek.
Polecam !

2018-03-16

Joanna

Wspaniała szkoła, wspaniali instruktorzy. Egzamin

Wspaniała szkoła, wspaniali instruktorzy. Egzamin zdany bez problemu. Pan Grzegorz Piekut oraz Pan Grzegorz Jankowski to niezaprzeczalnie najlepsi nauczyciele z jakimi kiedykolwiek miałem przyjemność pracować. Genialne podejście do kursanta ze zwróceniem uwagi na indywidualne potrzeby. Świetna atmosfera na jazdach a dodatkowo instruktorzy są bezbłędni w swojej pracy. Serdecznie polecam LEGIONOWSKĄ AKADEMIĘ SZKOLENIA KIEROWCÓW oraz życzę powodzenia przyszłym kursantom!

2018-03-08

Hubert

Super szkoła!! Atmosfera super!! Punktualność

Super szkoła!! Atmosfera super!! Punktualność na najwyższym poziomie! Do tego telefony tuż przed jazdami żeby nie stać na mrozie! Nowe samochody, ciekawe doświadczenia, profesjonalne przygotowanie do egzaminu! Naprawdę bardzo polecam tą szkołę!

2018-03-06

Dominik

Super szkoła !

Super szkoła ! Super mnie nauczono wszystkiego od podstaw ! Wielkie dziękuje zdałam bez problemu !

2018-03-03

Klaudia bralska

Bardzo polecam!

Bardzo polecam!
Pan Waldemar był zawsze miły, pomocny, potrafił przekazać posiadaną wiedzę z wieloletniego doświadczenia.

2018-02-22

Piotr Kram

Najlepsza szkoła nauki jazdy!!! Polecam

Najlepsza szkoła nauki jazdy!!! Polecam z całego serca! Cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy to klucz do sukcesu a tutaj jest ich wielu! Miałam przyjemność mieć jazdy z Panem Grzegorzem Piekutem który do egzaminu przygotował mnie fantastycznie. Jestem niesamowicie zadowolona. Atmosfera w trakcie jazd była luźna i śmieszna, nigdy nie było dziwnych uwag i bezpodstawnej krytyki.
Kilka razy miałam również przyjemność jeździć z Panem Maćkiem, który dał mi wiele cennych wskazówek.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za cierpliwość i czas!
Gorąco polecam!!!!☺

2018-02-19

Karina

Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!
Wykupiłam jazdy doszkalające, bo nie czułam się pewnie w jeździe po nauce w swoim ośrodku.
Pan Grzegorz Piekut, przez kilka godzin nauczył mnie więcej niż przez 30 godz. mojego kursu. Umawiałam się w dogodnym terminie, jeździłam po Warszawie oraz na placu manewrowym, czułam ogromny komfort jazdy. Co najważniejsze wszystkie błędy, które popełniałam, zostały mi przedstawione i wytłumaczone tak bym mogła ich unikać. Jestem ogromnie zadowolona i żałuję, że nie trafiłam wcześniej do tej szkoły!

2018-02-18

Wiola

Serdecznie dziękuję Panu Waldkowi

Serdecznie dziękuję Panu Waldkowi za jazdy doszkalające. Tłumaczenie na poziomie mistrzowskim!

2018-02-14

Sebastian

Bardzo polecam ta szkołę

Bardzo polecam ta szkole, nie dość ze genialna atmosfera i bardzo fajni instruktorzy to uczą jeździć równie fajnie. Moim instruktorem był P. Waldek dzięki niemu nie tylko zdałam prawo jazdy,ale także nauczyłam się bezpiecznie jeździć, bardzo dziękuje,ze nauczył mnie dobrego zachowania na drodze:) Według mnie – na lepszego instruktora trafić nie można!:) z całego serca polecam ta szkole jak i genialnego Pana Waldka:)

Klaudia
2018-02-07

Klaudia

Z czystym sumieniem mogę polecić

Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę! Do egzaminu przygotował mnie Pan Grzegorz Piekut i szczerze mówiąc lepszego Nauczyciela nie mogłam sobie wymarzyć. Co prawda miałam tylko jazdy doszkalające, ale przyniosły one efekt. W samochodzie panowała przyjazna atmosfera a sposób nauczania pozwalał zrozumieć wszystkie zagadnienia- nawet te , które dotychczas zdawały się być czarną magią. Profesjonalne podejście do kursanta i odpowiednie przygotowanie do egzaminu są kluczami do sukcesu. Miłym zaskoczeniem było również pełne zaangażowanie Instruktora oraz wsparcie co pozwoliło zbudować pewność siebie na drodze. Poziom komunikacji również na wysokim poziomie. Nigdy nie było problemu aby dopasować godziny jazd odpowiednie dla obu stron. Myślę, że dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę „za kółkiem” LAJK będzie odpowiednią szkołą, natomiast kurs pod okiem Pana Grzegorza bardzo dobrym wyborem.

Weronika
2018-01-17 23:31:07

 

Weronika

Pełen profesjonalizm instruktor podczas kursów.Bardzo

Pełen profesjonalizm instruktor podczas kursów.Bardzo dobre podejście do kursanta i jego problemów.Dzięki Panu Grzegorzowi Jankowskiemu i Panu Maćkowi egzamin wewnętrzny nie był dla mnie problemem :).Dziękuje za wsparcie i naukę przez ostatni czas i do zobaczenia na drodze! 😉 POLECAM WSZYSTKIM !

Kacper.
2018-01-10 17:10:29

Kacper

Gorąco polecam ! Bardzo dobre

Gorąco polecam ! Bardzo dobre podejście szkoły do kursanta. Instruktorzy bardzo mili i cierpliwi, z całego serca polecam pana Grzegorza Piekuta. Egzamin zdany ! Lepiej przygotowana być nie mogłam !

Angelika
2017-12-29 15:50:29

Angelika

Co tu dużo pisać –

Co tu dużo pisać – zdane za pierwszym razem, a na drogę czuję się gotowa wyjechać od zaraz. A to tu chyba najważniejsze 😉
Jazdy miałam z Panem Grzegorzem Piekutem i Panem Maćkiem. Atmosfera zdecydowanie przyjemna, zero stresu. Bardzo mi się podobał sposób zwracania na błędy. Oczywiście żadnego krzyku ani nic w tym rodzaju. Jednak instruktorom zmieniał się wtedy głos na bardziej poważny i od razu mogłam sobie zanotować, że tak jak zrobiłam jest źle. Każdy popełniony błąd był również powtarzany aż się udało, a nie tylko, że omawiamy go i dalej ;). Cały kurs będę wspominała z przyjemnością a szkoła zdecydowanie godna polecenia!

2017-11-01 11:41:06

Aleksandra

Polecam gorąco! Miła, bezstresowa atmosfera

Polecam gorąco! Miła, bezstresowa atmosfera w połączeniu z profesjonalnymi, rzeczowymi komentarzami to klucz do udanego szkolenia 😉
W szczególności polecam instruktora Pana Grzegorza Jankowskiego! Jazdy w czasie kursu były przyjemnością 😉

20.10.2017

Szymon

Wybór tej szkoły to dobrze

Wybór tej szkoły to dobrze wydane pieniądze! Pan Grzegorz Piekut z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem nauczył mnie jak bezpiecznie jeździć i świetnie przygotował do egzaminu. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze bez stresu a mimo to przynoszące niesamowite efekty. Serdecznie polecam tą szkole. Najlepsza opcja dla przyszłych kierowców.

Robert

Robert

Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! Współpracowałam

Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! Współpracowałam z Panem Grzegorzem Piekutem. Dzięki tak ciężkiej i owocnej pracy udało mi się zdać egzamin praktyczny za drugim razem! Świetna atmosfera i bezstresowa jazda 🙂 naprawdę polecam bo warto! Jeszcze raz bardzo dziękuję mojemu instruktorowi za cierpliwość oraz trud jaki włożył w naukę, a górka i łuk, które wydawały się ogromną trudnością okazały się przyjemnością 🙂 jeszcze przed egzaminem praktycznym dzwoniłam do Pana Grzegorza o szybkie przypomnienie świateł 🙂
Serdeczne pozdrowienia dla całej szkoły LAJK

Magda

Magda

Magda z Legionowa15.09.2017Bardzo serdecznie polecam

Magda z Legionowa
15.09.2017
Bardzo serdecznie polecam 🙂 Prawdę mówiąc miałam jedynie jazdy doszkalające ale jestem naprawdę zadowolona. Zajęcia praktyczne prowadzone w przyjemnej i bezstresowej atmosferze a także mili, cierpliwi oraz zawsze w pogodnym nastroju instruktorzy. I tutaj właśnie chciałabym serdecznie podziękować Panu Waldemarowi Janczakowi 🙂 Pozdrawiam.
Magda

Magda

Gorąco polecam 🙂 Cały kurs

Wrz 3, 2017

Gorąco polecam 🙂 Cały kurs prowadzony profesjonalnie i mimo luźnej atmosfery wiadomości zostały przekazane w 100% .Egzaminy zdane bez problemu dzięki świetnemu instruktorowi ( Pan Grzegorz Jankowski)wraz z resztą kadry. Pozdrawiam 🙂

 

Kamil

Zdecydowanie polecam 🙂 teoria prowadzona

Zdecydowanie polecam 🙂 teoria prowadzona w ciekawy i prosty sposób. Praktyka – sama przyjemność, super atmosfera, bez żadnego krzyku, zarzutów – wszystko w razie potrzeby było jasno tłumaczone. Na lekcjach wszystko było pokazywane i omawiane – nie było opcji, żeby coś mnie zaskoczyło na egzaminie. Praca z takimi ludźmi to czysta przyjemność 🙂

Julia

Marcin Bordewicz

Polecam. Zajęcia teoretyczne w ciekawy sposób przekazują wiedzę potrzebną do egzaminu, a zajęcia praktyczne zawsze dostosowane są do kursantów. Instruktorzy z pełnym zaangażowaniem przygotowują do egzaminu praktycznego.

Marlena

Marlena

Co prawda miałam jedynie jazdy doszkalające ale bardzo gorąco polecam. W szczególności Pana Grzegorza, który potrafi zarazić niedowiarków swoją mega pozytywną energią. Pozdrawiam

Miłosz Pliżga

Miłosz Pliżga

Serdecznie polecam dzięki świetnemu instruktorowi(Pan Grzegorz Jankowski) na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło, uzyskałem pozytywny wynik za pierwszym razem, zarówno z teorii jak i z praktyki!!! GORĄCO POLECAM

Ula

Ula

Gorąco polecam. Ośrodek wspaniały!! Atmosfera na jazdach rewelacyjna. Super instruktorzy, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, cenne uwagi i wskazówki. Specjalne podziękowania dla Grzegorza Piekut, Maćka i Pani Bogusi!

Dominik Choroś

Dominik Choroś

Szkoła godna polecenia, profesjonalni wykwalifikowani instruktorzy, przygotują świetnie nie tylko do zdania egzaminu ale także do samodzielnej jazdy samochodem. Szczególne podziękowania dla p. Grzegorza Piekuta (the best of the best), a także dla p. Waldemara Janczaka. Zdane za pierwszym razem!

Patrycja D.

Patrycja D.

Polecam z całego serduszka wszystkim, którzy się zastanawiają! Dzięki Panu Waldemarowi Janczak i Panu Grzegorzowi Piekut, zdanie egzaminu to była czysta formalność. Jazdy w super atmosferze! Wiedza przekazana celująco! POLECAM!!!!!!

Radek Madajczak

Radek Madajczak

Ze szkoły jestem bardzo zadowolony. Mili i kompetentni instruktorzy gwarantują bezstresowe przygotowanie do egzaminu państwowego. Serdecznie polecam!

Justyna Gielerak

Justyna Gielerak

Cierpliwi, kompetentni instruktorzy udzielający złotych rad przydatnych na egzaminie praktycznym. Kurs odbywa się szybko, bez zbędnego przeciągania. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i polecam tę szkołę przyszłym kierowcom!

Adam Ł.

Adam Ł.

Gorąco polecam!!!! Zajęcia teoretyczne prowadzone są terminowo, sprawnie i bardzo merytorycznie. Instruktorzy są doświadczeni , mają życzliwy stosunek do kursantów. Jest miła i bezstresowa atmosfera.

Hania Ch.

Hania Ch.

Wszystkim chcącym nauczyć się bardzo dobrze jeździć samochodem i jak najszybciej zdać egzamin na prawo jazdy szczerze polecam. Moim instruktorem był Pan Grzegorz Piekut i jestem mu bardzo wdzięczna za jego cierpliwość, pedagogiczne podejście do kursanta i za wszelkie cenne rady i wskazówki, które pomogły mi opanować jazdę samochodem. Dziękuję również Panu Waldkowi, z którym również miałam przyjemność odbyć kilka lekcji. Szczerze polecam obu instruktorów. Dzięki Nim udało mi się zdać egzamin za drugim razem:)

Marysia W.

Marysia W.

Bardzo polecam, zdałam egzamin za pierwszym podejściem. Pełen profesjonalizm, a instruktorzy- w szczególności PAN GRZEGORZ JANKOWSKI i Pan Grzegorz Piekut spisali się na medal! To im zawdzięczam mój sukces. Jeszcze raz gorąco polecam!

Robert M

Robert M.

Osiem godzin jazd doszkalających w zupełności wystarczyło, aby zdać egzamin po długiej przerwie od samochodu, Wszystkie godziny przejeździłem z Panem Grzegorzem Jankowskim, który swoim spokojem i wyrozumiałością dał wiarę w sukces. Z całego serca polecam każdemu pragnącemu zdobyć prawo jazdy!

Michał

Michał

Wspaniali instruktorzy, profesjonalni , zawsze można było na nich liczyć .
Sama szkoła zapewnia nie tylko świetne przygotowanie do egzaminów ale również UCZY! dobrze jeździć . Te kilkadziesiąt godzin spędzonych za kółkiem L-ki wraz z panem Grzegorzem była czystą przyjemnością.

Alex

Alex

Rady które przekazali mi instruktorzy pomogły mi zdać egzamin za pierwszym podejściem. Co do organizacji wszystko bez zarzutów, miło i przyjemnie można stać się lepszym kierowcą. Gorąco polecam

Karol Ostaszewski

Karol Ostaszewski

Polecam z całego serca! Wszystkie wykłady prowadzone z pasją i chęcią przekazania wiedzy, ogromna ilość przydatnych ciekawostek.
A jazdy z Instruktorem Grzegorzem Piekutem, to wspaniałe 30h: mnóstwo nieocenionych rad, wskazówek i nabytych umiejętności, które owocują płynną, świadomą i bezpieczną jazdą!
POLECAM WSZYSTKIM!!!
Oczywiście zdane za pierwszym razem!

Adrian Leszczyński

Adrian Leszczyński

Bardzo serdecznie polecam. Sam zdawałem tam rok temu, teoria solidnie i przyjemnie wykładana dobrze wchodzi do głowy. Instruktorzy co do jednego na 6+ nauczą cię nie tylko zdać egzamin ale jeździć i poruszać się po drogach. Polecam tą szkółkę wszystkim znajomym!

Konrad Ceran

Konrad Ceran

Właśnie zdałem egzamin praktyczny państwowy. To wszystko zasługa super wykładów, oraz nie ocenionej nauki praktycznej przez Pana Grzegorza Piekut. Wszystko było tłumaczone na spokojnie bez zbędnych emocji (chociaż czasami nie wychodziło). Podsumowując: Profesjonalizm, Pasja i świetna komunikacja. POLECAM!

Natalia

Natalia

18 lat nie mam a egzaminy zdane za pierwszym razem, bardzo dobre indywidualne podejście i miła atmosfera i świetni instruktorzy 🙂

Magdalena Kryś

Magdalena Kryś

Bardzo gorąco polecam. W czasie jazd fajna i przyjemna atmosfera. Instruktorzy bardzo mili, wyrozumiali i z poczuciem humoru ;] Wszystko tłumaczone było jasno i zrozumiale dla każdego. Jeszcze raz POLECAM !!

S. Podgórski

S.Podgórski

Uczęszczałem do szkółki w Legionowie, nieopodal Warszawy. W tym roku moja szkoła zaproponowała mi dodatkowe szkolenia, które miały na celu poprawienie jak i uświadomienie sobie, jak ważna jest bezpieczna jazda dla każdego za nas. Na tych zajęciach miałem m.in wyprowadzanie samochodu z poślizgu, umiejętność szybkiego i gwałtownego hamowania w razie niebezpieczeństwa ( wypadku ) oraz jazdy przez tor przeszkód, podczas którego byliśmy zdekoncentrowani przez różne czynniki jak np: pisanie sms-ów przez telefon lub czytanie instrukcji obsługi. Te zajęcia pokazały mi, jak bardzo ważna jest koncentracja na drodze jak i zachowanie bezpieczeństwa. Chciałbym bardzo polecić wszystkim szkołę jazdy, nie tylko za to, że dbają o swoich kursantów podczas jej nauki, ale także po ukończeniu jej, dodatkowe szkolenia o których pisałem powyżej, moim zdaniem są idealnym przykładem. Wydaje mi się, że nie wiele szkół wpada na tak genialne pomysły.

Pozdrawiam.

Marta D

Marta D

Bardzo polecam. Miła atmosfera w czasie jazdy, wyrozumiali instruktorzy, z poczuciem humoru i dobrym podejściem do ludzi 🙂

Zuzia W.

Zuzia W.

Bardzo serdecznie polecam, gdyż instruktorzy przygotowali mnie bardzo solidnie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Udało mi się już po pierwszym podejściu zdać egzamin tak samo jak i 9 innym kursantom,których przygotowywał Pan Grzegorz Jankowski. Ciężko jest zaprzeczyć temu, że instruktorzy wykorzystują te 30 godzin jazd maksymalnie. Pomimo towarzyszącego stresu jazdy przebiegały w miłej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam 🙂

Karolina

Karolina

Jestem niesamowicie zadowolona. Waldek tak mnie pozytywnie nastawił, że pierwszy raz czułam się pewnie na egzaminie.
Jazdy doszkalające to sama przyjemność. Nie było krzyku i dziwnych uwag, tylko rzeczowa, konkretnie przekazana wiedza !
Nie podważał moich umiejętności, tylko je doszlifowywał.
Próbowałam zdać 3 razy po naukach w różnych szkołach z różnymi instruktorami, i nic. Wystarczyły 4 godziny doszkalania i sukces 😀

POLECAM !!!

Agnieszka Cieluba

Agnieszka Cieluba

Witam.Gorąco polecam:) Miałam przyjemność uczyć się w Akademii Auto Świat w Legionowie. Moim instruktorem był p. Waldek- dzięki jego radom, wskazówkom i cierpliwości zdałam egzamin praktyczny na prawko za pierwszym razem:) miałam chwilę zwątpienia ale p. Waldek nie pozwolił się poddać i dzięki temu już niedługo odbieram swoje prawo jazdy:)

Kinga

Kinga

Mogę powiedzieć jedno- Najlepsza szkoła nauki jazdy! Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem, proszę się nie wahać będzie to na pewno dobry wybór. Cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy, tu chciałam bardzo podziękować Panu Grzegorzowi Jankowskiemu, który nie tylko przygotował mnie do egzaminu ale przede wszystkim nauczył bezpiecznie jeździć. To dzięki niemu i jego metodom nauczania egzamin zdałam za pierwszym podejściem i już niedługo będę mogła się cieszyć z samodzielnej jazdy!. Jeszcze raz dziękuję za przygotowanie do jazdy, oraz za miłą atmosferę podczas całego szkolenia i za czepliwość 🙂