Samochody osobowe

OPISY I ZAWARTOŚĆ SZKOLEŃ

KURS PODSTAWOWY
Kurs podstawowy na prawo jazdy to wysokiej jakości szkolenie z minimalną ilością 30 godzin praktycznych. Przeznaczony dla wszystkich chcących nauczyć się jeździć oraz przygotować do egzaminu.  Kurs zawiera również szkolenie teoretyczne oraz pierwszą pomoc medyczną.
Ponadto otrzymujesz:
– zestaw podręczników: przepisy, znaki, poradnik kierowcy
– możliwość umawiania i odwoływania jazd bezpośrednio u instruktora lub przez biuro
– dojazd w wyznaczonych rejonach
– dostęp do platformy internetowej z pytaniami egzaminacyjnymi
– kurs zakończony jest egzaminami wewnętrznymi

 

KURS ROZSZERZONY
Kurs rozszerzony to wysokiej jakości kurs  podstawowy z jazdy samochodem z powiększoną do 40 ilością godzin praktycznych. Przeznaczony dla osób chcących pewniej i dokładniej przygotować się do samodzielnej jazdy samochodem.

 

KURS PRZYSPIESZONY
Kurs przyspieszony to wysokiej jakości kurs podstawowy z jazdy samochodem z minimalną ilością 30 godzin praktycznych. Przeznaczony dla osób chcących szybko nauczyć się jeździć. Szkolenie praktyczne powinno zakończyć się w ciągu 12-14 dni. Zawiera również szkolenie teoretyczne oraz pierwszą pomoc medyczną.

KURS 500+
Kurs 500 + to możliwość uczenia się i zdawania egzaminu państwowego na tym samym samochodzie. Jest to Fiat 500 przystosowany do egzaminowania z aprobatą WORD. Kurs z minimalną ilością 30 godzin praktycznych. Przeznaczony dla osób chcących zdawać egzamin państwowy na tym samym samochodzie, na którym było szkolenie. Samochód jest podstawiany przez LAJK do wskazanego WORD, gdzie odbywa się egzamin. W cenę kursu wliczone jest jedno podstawienie samochodu na egzamin.