KURS PODSTAWOWY

smile Parkujemy przodem, tyłem, bokiem
smile Jeździmy po ekspresowych i autostradach
smile Zmieniamy samochody w czasie kursu
smile Uczymy działania ABS, ASR, ESP, SRS
smile Ruszamy pod górkę z uśmiechem i bez stresu
smile Forsujemy szlabany z biletami w parkingach podziemnych
smile Wyprzedzamy
Kurs podstawowy na prawo jazdy to wysokiej jakości szkolenie z minimalną ilością 30 godzin praktycznych. Przeznaczony dla wszystkich chcących nauczyć się jeździć oraz przygotować do egzaminu.  Kurs zawiera również szkolenie teoretyczne oraz pierwszą pomoc medyczną.
Ponadto otrzymujesz:
– zestaw podręczników: przepisy, znaki, poradnik kierowcy
– możliwość umawiania i odwoływania jazd bezpośrednio u instruktora lub przez biuro
– dojazd w wyznaczonych rejonach
– dostęp do platformy internetowej z pytaniami egzaminacyjnymi
– kurs zakończony jest egzaminami wewnętrznymi

KURS e-learning

Kurs e-learning na prawo jazdy to kurs podstawowy z przygotowaniem teoretycznym we własnym zakresie.
Ponadto otrzymujesz:
– dostęp do profesjonalnej platformy e-learningowej
– możliwość umawiania i odwoływania jazd bezpośrednio u instruktora lub przez biuro
– dojazd w wyznaczonych rejonach
– kurs zakończony jest egzaminem wewnętrznym – praktycznym

KURS ROZSZERZONY

Kurs rozszerzony to wysokiej jakości kurs  podstawowy z jazdy samochodem z powiększoną do 40 ilością godzin praktycznych. Przeznaczony dla osób chcących pewniej i dokładniej przygotować się do samodzielnej jazdy samochodem.

KURS PRZYSPIESZONY

Kurs przyspieszony to wysokiej jakości kurs podstawowy z jazdy samochodem z minimalną ilością 30 godzin praktycznych. Przeznaczony dla osób chcących szybko nauczyć się jeździć. Szkolenie praktyczne powinno zakończyć się w ciągu 14-16 dni. Zawiera również szkolenie teoretyczne oraz pierwszą pomoc medyczną.

KURS Fiat 500
wersja egzaminacyjna


Kurs Fiat 500 to możliwość uczenia się i zdawania egzaminu państwowego na tym samym samochodzie. Jest to Fiat 500 przystosowany do egzaminowania z aprobatą WORD. Kurs z minimalną ilością 30 godzin praktycznych. Przeznaczony dla osób chcących zdawać egzamin państwowy na tym samym samochodzie, na którym było szkolenie. Samochód jest podstawiany przez LAJK do WORD Warszawa Odlewnicza. W cenę kursu wliczone jest jedno podstawienie samochodu na egzamin.

KURS Yaris Automat
wersja egzaminacyjna


Kurs Yaris Automat to możliwość uczenia się i zdawania egzaminu państwowego na tym samym samochodzie z automatyczną skrzynią biegów. Jest to Toyota Yaris przystosowana do egzaminowania z aprobatą WORD. Kurs z minimalną ilością 30 godzin praktycznych. Przeznaczony dla osób chcących zdawać egzamin państwowy na tym samym samochodzie, na którym było szkolenie z automatyczną skrzynią biegów. Samochód jest podstawiany przez LAJK do WORD Warszawa Odlewnicza. W cenę kursu wliczone jest jedno podstawienie samochodu na egzamin.