Dla klientów biznesowych

Nasz zespół tworzą doświadczeni i licencjonowani instruktorzy techniki jazdy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie eco i wise drivingu. Od 15 lat jesteśmy zaangażowani w realizację programów podnoszących u kierowców świadomość o istniejących zagrożeniach na drodze oraz poprawiających technikę jazdy samochodem.
Dla właścicieli biznesu pomagamy w wygenerowaniu oszczędności wynikających z posiadania parku samochodowego poprzez zmiany zachowań i stylu jazdy ich pracowników przekładających się w np. redukcję ryzyka oraz zużycia paliwa.

Dla klientów indywidualnych

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do nauki jazdy i sprawnego zdania egzaminu. Dzięki naszym doświadczonym instruktorom realizującym swoje pasje możesz mieć pewność, że wykonamy naszą pracę i zrobimy to tak, jak trzeba. Dokładamy wszelkich starań abyś jeździł świadomie i bezpiecznie.
Zależy nam na wysokiej jakości przekazywanej wiedzy.

Możliwe są teoretyczne zajęcia indywidualne. O szczegóły zapytaj w biurze.

Dla kierowców

Dla kierowców oferujemy szkolenia z zakresu eko-jazdy oraz umiejętności opanowania poślizgu.
Prowadzimy również zajęcia przypominające dla osób z prawem jazdy.

Jesteśmy solidnymi profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Słuchamy naszych klientów i współpracujemy z nimi, aby nauczyć jeździć sprawnie i bezpiecznie. Nasze szkolenia na prawo jazdy wspomagane są  za pomocą innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań.

Nasza kadra

Grzegorz Piekut

Ekspert w zakresie zasad ruchu drogowego. Spokojny, opanowany i wyrozumiały dla swoich kursantów dzięki czemu ma zawsze dużo wychowanków. Bogate doświadczenie wraz z doskonałym poczuciem humoru stawiają go wśród ulubionych instruktorów naszych uczniów. Doskonały znawca przepisów w przyjazny sposób wyjaśnia tajniki jazdy samochodem. Jest także chodzącą encyklopedią, na temat historii Warszawskich ulic. Instruktor od 1995 roku – perfekcjonista w działaniu.

Grzegorz Jankowski

Zrównoważony, spokojny, wspaniały metodyk. Zgodnie z danymi z WORD posiada ponad przeciętną zdawalność egzaminów. Potrafi przekazać wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Doskonały wykładowca i instruktor w jednej osobie.

Waldemar Janczak

Instruktor i wykładowca od 1988r. Bogate doświadczenie zawodowe zdobył dzięki zaangażowaniu i doskonałemu rozumieniu nauczania. Spokój i opanowanie to jego atuty, które stawiają go w gronie najlepszych w branży. Jest jednym z bardziej znanych instruktorów w okolicy Legionowa. Wyszkolił już mnóstwo kierowców więc czas i na Ciebie.

Maciej Janczak

Instruktor nauki jazdy od 2003 roku. Instruktor doskonalenia techniki jazdy. Jako przedstawiciel Automobilklubu Królewskiego uczestnik i zwycięzca wielu rajdów samochodowych. Pogodny, cierpliwy i wyrozumiały potrafi zrozumieć problemy kursantów. Naucza bez stresu i bardzo skutecznie. Posiada uprawnienia instruktora doskonalenia techniki jazdy z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia tego typu z jazdy samochodem w zakresie jazd ekonomicznych oraz sportowo-rajdowych. Znakomity wykładowca i trener jazdy samochodem. posiada również uprawnienia do szkolenia motocyklistów. Interesuje się sportem motorowym, muzyką oraz rozwojem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Bogumiła Janczak

Kierownik biura. Odpowiedzialna za kontakt z uczestnikami szkoleń. Otacza opieką wszystkich przed szkoleniem, w trakcie jak i po zdanych egzaminach.

Historia

Sierpień 2017 roku tworzymy nową markę „LAJK” i otwieramy Legionowską Akademię Jazdy Kierowców.

Ponadto zapewniamy:
– jazdy dokształcające oraz szkolenie dodatkowe z teorii i praktyki,
– badania lekarskie na miejscu
– opłaty w nieoprocentowanych ratach
– bezpłatne materiały dydaktyczne, egzaminy wewnętrzne
oraz korzystanie z placu manewrowego
– szkolenie osób z prawem jazdy na samochodzie klienta

Kontynuujemy szkolenia dla firm i klientów biznesowych w zakresie eko-jazdy oraz zwiększenia bezpieczeństwa pracowników.

Szkoła kierowców Auto Plus powstała w maju 1996 roku. Od początku istnienia za cel przyjęto prowadzenie szkoleń
zwracając uwagę na jakość. Szybko okazało się, że pod tym względem ośrodek Auto Plus wygrywa z innymi szkołami nauki jazdy. Zaangażowanie i pasja nauki jazdy naszych instruktorów przekłada się na efekty ich pracy.

W 2006 roku wprowadzono szkolenia z nauki jazdy motocyklem.Najwyższa jakość, jaką kultywujemy pozwala na ciągłe szkolenie na najwyższym poziomie. Nasi wychowankowie posiadają umiejętność prowadzenia samochodu i motocykla.

Od 2013 do 2017 roku byliśmy członkiem Akademii Auto Świat. Akademia Auto Świat jest pierwszą w Polsce siecią nowoczesnych szkół jazdy. Wszystkie ośrodki działają wg tej samej autorskiej metody nauki. Statystyki potwierdzają wysoką jakość szkolenia.

Październik 2015 witamy otwarciem nowego biura w centrum Legionowa przy ul. Norwida 2C.